Stomatologická ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Vážení,
i já jsem utekla pozdě. chodím k zubaři v jiném městě a i mě po zhotovení rentgenů a vstupní prohlídce nabídli, zda nechci vysoudit všechny peníze, které za péči tato lékařka vyinkasovala z pojišťovny. I mě řekli, že je to na žalobu.Dávají mě dohromady, bohužel už musím mít tři zuby umělé a již nevím, kde na tu záchranu brát peníze.

K této zubní lékařce musím, bohužel, přidat negativní hodnocení. Co se týče přístupu k pacientovi (v mém případě), paní zubařka i sestra jsou milé, zeptají se, jak se mám apod. Ale co se týče péče, musím ohodnotit záporně. Paní zubařka nikdy za dobu co k ní chodím (cca 6 let) nepoužila anestezii, ani se nezeptala, zda o ni stojím, nic..Začínám kvůli tomu mít strach ze zubaře. Zubní kazy léčí nedostatčně, po roce se bolest plombovaných zubů vrací, plomby vypadávají. Při preventivní prohlídce mi za těch několik let odstranila zubní plak pouze jednou, s bolavým zubem při prohlídce nic neudělala, až jsem za několik měsíců musela vyhledat pohotovost - záněť.

S paní doktorkou má celá naše rodina velmi špatné zkušenosti. Kazy včas neodhalí, popřípadě do důsledku nespraví a po roce trápení zub vytrhne. Již několikrát jsem musela na pohotovost a jiní zubní lékaři se vždy nevěřícně ptali, kdo vám tohle udělal?! Moc rádi bychom všichni přešli k jinému lékaři. Prosím Vás - Vy kteří píšete, že jste přešli k jinému lékaři a jste spokojeni (i za cenu si připlatit a dojíždět někoik desítek km) o jména některých osvědčených opravdu profesionálních zubních lékařů z Vysočiny. Moc Vám děkuji za reakce a případné návrhy.

Od paní doktorky jsme odešli. Zub léčila třeba třičtvrtě roku. Když jsme přešli jinam, po udělání rentgenu, jsme se nestačili divit, jak nám zuby zmařila. Kazy i pod plombama. Není nám ještě ani třicet a nechceme mít z huby torzo. Ted za to, že nám předělají celá ústa budeme platit. Nový zubař se nestačil divit. Je to pomalu na žalobu.

Paní doktorku nedoporučuji. Velice nerada k ní chodí i má 15letá dcera, kterou nedávno vyhodila z ordinace. Dcera má strach ze zubaře (bolesti) a když jí vrtala zub tak bolest prostě neovládla a povzdechem naznačila že ji to bolí. Paní doktorka ji vyhodila a poprosila sestřičku, aby ji objednala na jindy, že nemá nervy poslouchat ty její scény. Asi dost lidí jí může doporučit, ale je i dost lidí s opačným názorem. Já potřebuji u lékaře cítit, že se mi v okamžik léčby věnuje a že je ke mě vlídný. Takovýmto chováním ve mě ztrácí důvěru a je velice těžké ji znovu získat. A mimo to já sama si myslím, že její péče nedosahuje požadované odbornosti.

Jsem s paní Dr.moc spokojená,milý přístup,sestřička na telefonu mi vždy vyhoví a jak někdo píše dva měsíce čekací doba je normální u každého stomatologa.Těžko najdete jiného který má čas,v případě že je to akutní,stačí se zmínit a sestřička si Vás pozve na ráno s tím že si chvilku počkáte,ale v podstatě ten samý týden jdete na řadu.

Paní doktorka je moc dobrá

Paní doktorka je velmi mílá, avšak svoji práci moc dobře neovládá.Díky ní jsem málem přišla o všchny zuby.Péče byla nedostatečná.Jsem zoufalá.