Sam. ordinace PL - stomatologa
Masarykova 526, Roztoky

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka mi pomohla s nejedním problémem a se zuby jsem nebyla nikdy spokojenější. Doporučení, která jsem dostala pro domácí péči fungují!Děkuji za vše…

Po vrtání dvou zubů problémy nepřestaly, kazy neodstranila kompletně. Problémy s plombami, které jsou i po roce citlivé na teplo a chlad. Navíc je opravdu nepříjemná a strachu ze zubaře dodá úplně nový rozměr.

Když na vás paní zubařka začne útčit kleštěmi a přidá se její dominantní postava, vzal by člověk nejraději do zaječích. Pravdou ovšem je, že lepšího zubaře není. Byť působí přísným dojmem, vše ochotně vysvětlí, poradí a člověk odchází s velmi dobým pocitem. Jen tak dál, paní zubařko...

Co říct? Naprostá spokojenost. Když kolega nutně potřeboval dát chrup dohromady, pomohla i mu ač nepřijímala nové pacienty.

Smekám

jsem spokojena-lékařka vše vysvětlí,poradí a má takový osobní přístup k pacientovi.Kysilková Lada

Péči o chrup jsem zažil u mnoha lékařů, ale kdyby jsem měl to štěstí a mohl jsem navštěvovat MUDr. Cimpovou, měl bych všechny zuby. Je to moudrá, šikovná a nade vše
profesionálka. Děkuji za všechni její pacienti a přeji hodně zdaru!
Pavel Pálka, Roztoky dne 14.2.2011

byla jsem vždy spokojena-lékařka se postupem času zlepšila v chování k pacientům.

Tahle ženská nemá ve svém oboru konkurenci.Je to prostě machr.

Nejlepší zubař, s jakým jsem se setkala. Velmi pečlivá, šikovná, hezký přístup k pacientům.
Děkuji

Velmi šikovná a příjemná. Pracuje rychle a je ochotná vše vysvětlit. Neměl sem s ní žádný problém a vždy mi pomohla.