Odborný lékař oční
Petruškova 6, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je příjemná, člověk na svém místě, rozumí svému oboru. Vadí mi objednací lhůty přesahující 2 měsíce. Velmi negativně vnímám působení mladší ze dvou sester ("paní inženýrové"). Je arogantní, pacienti ji jakoby obtěžují, nemá elementární prvky slušnosti a kazí celkový dojem ordinace paní doktorky. Měla by ji vyměnit.

Paní doktorka příjemná, hodná. Sestra protivná,nepříjemná,připadá mi,jak kdyby ji strašně všichni obtěžovali,jak ji vidím mám zkažený celý den

Paní doktorka je moc milá a příjemá a snaží se dle mého svou práci vykonávat velmi zodpovědně. Naopak sestřička dělá této ordinaci jen ostudu. Je zamračená nepříjemná a mám někdy pocit že ji pacienti velice obtěžují

Velice příjemná doktorka, pečlivě vyšetří. Sestřička byla mladá, moc nemluví, jako by tam byla na zástup a nic se ji netýkalo.

Pani lekarka super opak je zdravotni sestra

Zodpovědná lékařka,nenechává nic náhodě.Sestra nepříjemná,arogantní.

Paní doktorka je příjemná, věcná i po odborné stránce bych hodnotil kladně. Velmi negativně na mě působí sestra, je arogantní, neochotná, nepříjemná na pacienty a mám pocit, že je jí důležitější vlastní klid a pohodlí, než samotný pacient.