Francouzská 6167, Ostrava
Moje ambulance a.s.

Vítkovická 16/3077, Ostrava
Moje ambulance a.s.

Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv.

Bohuzel pro me, pani doktorka odesla na materskou a uz se do puvodni ordinace nevratila. Je to lekar s velkym L, Je diky komunikativnimu pristupu velmi dobry diagnostik a pouziva hlavu a logiku, coz u lekaru neni vseobecny jev a spise to jsou chodici encyklopedie. Ac jsem se nasledne prestehoval mimo Ostravu asi si ji zase vyhledam, protoze to je velmi spolupracujici lekar. Nastoupila tehdy po skole a musim rici, ze ma nezkazeny pruzny pohled na reseni problemu, dovede pouzivat informacni systemy a nespoleha se jen na omezenou encyklopedii sve hlavy jako jini pragmaticti lekari coz je jeji velka vyhoda pri hledani souvislosti mezi pricinami a nasledky nemoci.Mam rad logicky uvazujici lidi.Svym pristupem ma dobry tah na branku pri reseni zdravotniho problemu. Velmi doporucuji.Timto i dekuji za spravne nalezenou definici mych drivejsich zdravotnich problemu. V.Petrovský

G

jsem s pani doktorkou nadmíru spokojena vždy kvalitně a zodpovědně mi dokazala pomoci ,s vyborným přistupem k pacientovi ....

:-)

paní doktorku bych chtěla velmi pochválit a poděkovat jí především za její on- line poradnu, kde lidem velmi rychle a myslím, ži podle svého nejlepšího svědomí
rádí a odpovídá na nejrůznější dotazy. Jsem z Prahy a mrzí mě, že paní doktorka není poblíž, podle jejíé práce a hodnocení ostatních je vidět, že je velký profesionál a na lidech jí záleží. Klobouk dolů a vééééélké děkuji

PS- Toto hodnocení jsem napsala omylem i Vaší jmenovkyni, nezkontrolovala jsem adres:-(

Byla jsem s paní doktorkou spokojena. Objednala jsem se kdy mi to vyhovovalo a měla vždy čas. Vše skvělé do té doby než jsem vážněji onemocněla. Po tříměsíční zanedbané léčbě, kdy se můj stav jen zhoršoval, jsem musela vyhledat jiného lékaře. Ten se zděsil toho v jakém stavu jsem k němu přišla a nechápal jak je možné, že se mnou lékařka nic nedělala. Hodně dlouho mě nový lékař léčil, než jsem opět byla zdravá. Paní doktorka je dobrá do té doby, dokud nemáte vážnější onemocnění a potřebujete napsat jen prášky na bolesti hlavy a proti kašli. Vážnější onemocnění neumí kvalitně léčit.

Velmi vnímavá a chytrá paní doktorka.Její znalosti jsou na vysoké urovni praktika.Jsem maximálně spokojená.Doporučuji

Naprosto skvělá. Perfektní přístup - laskavá, trpělivá, pečlivá. Jsem za ni moc ráda.

velice vnimavá a přijemna pani doktorka doporučuji všem