MUDr. Miroslava Žižková

Jindřichův Hradec 1 adresa

sídliště Vajgar 724, Jindřichův Hradec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Výborná lékařka, jsem ráda, že nás s malou vzala, tak empatický přístup se jen tak nevidí. Velmi milá a vstřícná, vše podrobně vysvětlí a to samé platí i pro sestřičku.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku Žižkovou mohu jedině doporučit. K dětem se chová hezky, je vstřícná, milá, vše ochotně vysvětlí. Dcera se k paní doktorce vždy těší. Sestřička je také velmi milá a ochotná. Kéž by byl každý doktor takový.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy se mnou v klidu probere co mě tíží,snaží se poradit,vysvětlit. Je moc hodná k dětem,při vyšetření se s miminkem i pomazlí. Takových doktorů více! Sestřička je taky super. Vždy je v ordinaci úžasná atmosféra a klid. Vřele doporučuji:-)

Báječná doktorka, k dětem se chová úžasně, rodičům vše vysvětlí, snaží se nic nepodcenit. Miminka objednává na čas a ta nejmenší bere přednostně, aby nemusely čekat v čekárně. Objednávání na pravidelné prohlídky je moc fajn a v podstatě jsme nikdy nečekali, nanejvýš pár minut. Pokud nesouhlasila s naším rozhodnutím (nutnost vyšetření, očkování ap.) dala nám to sice najevo, ale jen nám v klidu vysvětlila svůj názor a do ničeho nás nenutila. Bývalá sestřička byla také skvělá, prostě k dětem, novou jsme nestihli příliš poznat, ale jako ta minulá nás bohužel nenadchla.

Skvělá doktorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém, vše vyřeší :)

skvělá lékařka

K dětem se chová moc hezky, je trpělivá,vysvětluje, snaží se pomoct ,když neví nestydí se zavolat-dýlerům přes UM nebo dalšímu lékaři,nehraje si na borku :-) Když vyšetřuje děti jako by se s nima mazlila ( teda u miminek určitě). Na preventivní prohlídku se domluví vždycka na určitou hodinu,jen jednou jsem čekala cca půl hoďky, jinak vše přesně na čas :-)
Sestřička se taky moc pěkně chová k dětěm a je příjemná a ochotná,je pravda,že když se jí něco nelíbí tak to u mí dát najevo někdy trošku divnou poznámkou, jindy očima v sloup,ale to člověk přejde,zlá určitě není. Hlavně ,že se k dětem chová pěkně , je trpělivá při vážení, nespěchá s vyslíkáním a oblíkáním.
můžu jen a jen doporučit :-)

Velmi ochotná
Zodpovědný přístup k pacientům i rodičům
Příjemná a šikovná sestřička
Vřele doporučuji

pani doktorku vřele doporučuji.
je velmi ochotná a hodná. I sestřička

jana a kristýnky Ch

BEST