Miroslava Žižková, praktický lékař Jindřichův Hradec

MUDr. Miroslava Žižková

Praktický lékař Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

sídliště Vajgar 724, Jindřichův Hradec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorku Žižkovou mohu jedině doporučit. K dětem se chová hezky, je vstřícná, milá, vše ochotně vysvětlí. Dcera se k paní doktorce vždy těší. Sestřička je také velmi milá a ochotná. Kéž by byl každý doktor takový.


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy se mnou v klidu probere co mě tíží,snaží se poradit,vysvětlit. Je moc hodná k dětem,při vyšetření se s miminkem i pomazlí. Takových doktorů více! Sestřička je taky super. Vždy je v ordinaci úžasná atmosféra a klid. Vřele doporučuji:-)


S
Ověřeny pacient

Báječná doktorka, k dětem se chová úžasně, rodičům vše vysvětlí, snaží se nic nepodcenit. Miminka objednává na čas a ta nejmenší bere přednostně, aby nemusely čekat v čekárně. Objednávání na pravidelné prohlídky je moc fajn a v podstatě jsme nikdy nečekali, nanejvýš pár minut. Pokud nesouhlasila s naším rozhodnutím (nutnost vyšetření, očkování ap.) dala nám to sice najevo, ale jen nám v klidu vysvětlila svůj názor a do ničeho nás nenutila. Bývalá sestřička byla také skvělá, prostě k dětem, novou jsme nestihli příliš poznat, ale jako ta minulá nás bohužel nenadchla.


Skvělá doktorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém, vše vyřeší :)


skvělá lékařka


K dětem se chová moc hezky, je trpělivá,vysvětluje, snaží se pomoct ,když neví nestydí se zavolat-dýlerům přes UM nebo dalšímu lékaři,nehraje si na borku :-) Když vyšetřuje děti jako by se s nima mazlila ( teda u miminek určitě). Na preventivní prohlídku se domluví vždycka na určitou hodinu,jen jednou jsem čekala cca půl hoďky, jinak vše přesně na čas :-)
Sestřička se taky moc pěkně chová k dětěm a je příjemná a ochotná,je pravda,že když se jí něco nelíbí tak to u mí dát najevo někdy trošku divnou poznámkou, jindy očima v sloup,ale to člověk přejde,zlá určitě není. Hlavně ,že se k dětem chová pěkně , je trpělivá při vážení, nespěchá s vyslíkáním a oblíkáním.
můžu jen a jen doporučit :-)


Ověřeny pacient

Velmi ochotná
Zodpovědný přístup k pacientům i rodičům
Příjemná a šikovná sestřička
Vřele doporučuji


pani doktorku vřele doporučuji.
je velmi ochotná a hodná. I sestřička

jana a kristýnky Ch


BEST


Nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti