Miroslava Vojáčková, zubař Trutnov

Zubař

Polská 91/14, Trutnov
Sam. ordinace PL - stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Velmi se mi nelíbí ordinační doba paní doktorky. Přichází až půl hodiny po otevření ordinace. Čekáte třeba hodinu, někdy i déle. Rentgen mi neudělala za tři roky ani jednou, ani na vyžádání. Nebyla jsem s průběhem její léčby spokojena. Paní doktorka je sice milá, za to její sestra je velmi nepříjemná. Mám nového zubaře a konečně po tolika letech vím, jak vypadá péče o pacienta.

Paní doktorka je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paní doktorka za celou dobu neudělala ani jednou rentgen zubů, čili opravovala pouze zjevné viditelné kazy, na připomínku, že zub bolí konstatovala, že na něm nemá co bolet... a poté, co jsem od ní odešel, odjel mimo bydliště, mi půlka téhož zubu odpadla... Přece na něm nemělo co bolet ? Co dodat........

Vážení,nesouhlasím s výše zmíněnou kritikou ani náhodou,chodím k paní doktorce Vojáčkové už nejmíň 26 let a to dost často,tak 5krát za rok,poznala jsem předtím jiné zubaře a strašné!Tady jsem nadmíru spokojená a klidně se pod toto podepíšu.MUDr.Vlasta Novotná