MUDr. Miroslava Vojáčková

Trutnov 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Polská 91/14, Trutnov

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Katastrofa , byla jsem u paní Vojáčkové na pohotovosti a aniž by mi udělala rentgen tak mi jen vyplnila díru po vypadlé dezinfekční vložce ... zub ani kanálky nevyčistla jen to prostě zaplacla jak zedník ... do hodiny se mi pod zubem začal hromadit hnis a otekla mi ze zánětu polovina obličeje .. nikdy víc !

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je skvělá jako člověk a odborně erudovoná své práci rozumí a pro své pacienty se snaží učinnit to nejlepší aby byl pacient ale i sama paní doktorka spokojená. Já k paní doktorce chodím a mohu potvrdit že se mě věnuje s maximální péči a zoubky mě dala dohromady neboť jsem zuby měla v hrozném stavu nikoliv svojí vinou ale špatnou stomatologickou péčí předchozího zubního lékaře.
Myslím jsi že by takových to zubních lékařů jako je paní doktorka Vojáčková mělo být v rámci stomatologie více.

Velmi se mi nelíbí ordinační doba paní doktorky. Přichází až půl hodiny po otevření ordinace. Čekáte třeba hodinu, někdy i déle. Rentgen mi neudělala za tři roky ani jednou, ani na vyžádání. Nebyla jsem s průběhem její léčby spokojena. Paní doktorka je sice milá, za to její sestra je velmi nepříjemná. Mám nového zubaře a konečně po tolika letech vím, jak vypadá péče o pacienta.

Paní doktorka je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paní doktorka za celou dobu neudělala ani jednou rentgen zubů, čili opravovala pouze zjevné viditelné kazy, na připomínku, že zub bolí konstatovala, že na něm nemá co bolet... a poté, co jsem od ní odešel, odjel mimo bydliště, mi půlka téhož zubu odpadla... Přece na něm nemělo co bolet ? Co dodat........

Vážení,nesouhlasím s výše zmíněnou kritikou ani náhodou,chodím k paní doktorce Vojáčkové už nejmíň 26 let a to dost často,tak 5krát za rok,poznala jsem předtím jiné zubaře a strašné!Tady jsem nadmíru spokojená a klidně se pod toto podepíšu.MUDr.Vlasta Novotná