Praktický lékař pro dospělé
Bláhova 399/5, Ostrava

Vážím si velice p. doktorky-přestoupila jsem od jiného lékaře a ikdyž dojíždím,vůbec mi to nevadí.Velice erudovaná žena,ochotná Vám pomoci.I sestřičky jsou hodné.Ale ještě k paní doktorce-jsem velmi spokojená,velmi mi pomohla a já i touto cestou děkuji za její práci.

Až s udivením čtu ty negativní názoru na tuto sympatickou osobu - NAŠI vždy milou a přívětivou pí.doktorku Střížovou.
Nechce se mi to ani věřit. Jako bych chodil k někomu jinému.. Ali lidi jsou lidi. Můj názor je: že kdykoli tam jdu, a odcházím, jsem vždy v pohodě (a to se nedá říct o působení jiných lékařů) - vždy je ochotná, ráda poradí, doporučí odborn.lékaře, prostě bez jakýchkoli problémů. Tímto ji moc zdraví její pacient Vladimír P., z Michálkovic

Vždy skvělá,

Velmi dobrá lékařka, umí vždy poradit a co je hlavní posílá na odborné vyšetření .

Je to výborná a ochotná lékařka. Velké plus je že umí léčit i alternativními metodami. Jsem s ní velice spokojen.

Skvělý a profesionální přístup. Paní doktorka byla ochotná vyšetřit našeho postiženého syna-autistu u nás doma. To nám ještě nikdo nenabídnul, a to je
náš syn diagnostikován již 23 let.

Homeopatické léky se vždy platí, protože je žádná pojišťovna neproplácí.
Můžu jenom dporučit, a to těm lidem co se chtějí léčit přírodnímy léky a ne chemií.
Za vystavení potvrzení o zdravotním stavu a jiném vystavení potvrzení se vždy platí a to u všech lékařů, takže se nikomu nemusí protáčet panenky.

Lékařka? Ani nevím, ale vím že je hlavně podnikatelka. Její jednání se neztotožňuje s její profesí, s jejím vysokoškolským vzděláním. Absolutně se neumí chovat a odmítá se s přehledem rozloučit s registrovaným pacientem. Dělá neskutečné potíže a je opravdu sprostá. Kdokoli zkusí odejít od této doktorky, narazí stejně jako já.Revizním lékařem zdravotní pojišťovny mi bylo doporučeno stěžovat si na ni písemně na Lékařské komoře. Mám však jiné starosti,ale jsem přesvědčena, že paní doktorce budou pacienti ubývat přímou úměrou k její odbornosti, výši poplatků a chování.

Super,nemám co dodat. :O)))

Ne že by byla paní doktorka špatná,ale určité věci mi nevyhovovaly a pak už i vadily,takže jsem změnil lékaře a te´d jsem absolutně spokojený.