Miroslava Petírová, pediatr Nymburk

Pediatr

Boleslavská 425, Nymburk
Soukromá ordinace dětské lékařky

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

S paní doktorkou, jsme naprosto spokojeni. Už jako malá jsem k ní přešla od pana "doktora" Waltersteina po tom co mi 3 měsíce v kuse předepisoval antibiotika na zánět nosohltanu, ze kterého se po návštěvě nemocnice na vlastní pěst vyklubala borelioza . Takovéto pochybení se u paní doktorky nikdy nestalo. Nyní k ní chodím se svojí malou dcerkou a opět si nemůžu stěžovat.

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

Pani doktorku jsem mela jiz ja jako male dite po tom, co jina pani lekarka zanedbala muj oboustranny zapal plic. Od te doby si velmi vazime cela rodina skutecne precizniho postupu pri kazde navsteve i mileho jednani (ja i pred injekci utikala z ordinace po pobytech v nemocnici a i to pani doktorka zvladla skutecne s gracii a diky ni jsem se prestala bat doktoru). Ono i to, jak se pani doktorka chova k detem i rodicum, pomaha nemit stres z leku, doktoru i nemoci a mnohem lepe se deti uzdravuji. Mne je 32 let, registrovan byl i bratr 28 let a druhy bratr 19 let a ja sama mam registrovaneho syna Otika 11 let prave u pani doktorky, prestoze jezdime z Prahy a nevolila bych jinak.

Chodila jsem k ní už od mala a musím říct,že jsem se návštěvy nikdy jako dítě nebála a měla jsem ji velmi ráda :-)

Pediatra pro svojí třetí dceru jsem vybírala dlouho a nelituji. Mám srovnání s jinými lékaři a poté, co mi v Praze dětská lékařka vynadala jaktože nechodím s dcerou víc k lékaři ( na preventivní jsme chodily) - chtěla nejspíš aby dcera víc marodila..., je paní doktorka Petírová pro mě výborná lékařka, milá, usměvavá, vstřícná, nekomandující a hlavně návštěva u ní není pro děti žádný stres. Určitě doporučuji.

Paní doktorky si moc vážíme a jsme rádi, že můžeme navštěvovat její ordinaci. Je to výborná lékařka!!!!! Jiného lékaře bych pro své dítě už nechtěla. Jsme u ni moc spokojeni a moc mě mrzí, že jsme k paní doktorce nechodili již od začátku. Přístup paní doktorky je narozíl od jiných dětských lékařů v Nymburce nesrovnatelný. Mohu jen doporučit !!!!!!!

nám paní doktorky vždy dobře poradí.co se týče oblinkávání jak si tady jedna paní stěžovala, to že si občas ublinkne je opravdu normální.nám malý zvracel po každém krmení a to nám paní doktorka okamžitě doporučila nutriton před každým jídle a to nám opravdu pomohlo.My s ní jsme teda spokojení, protože jsem k ní chodila také jako dítě byla pro mě jasnou volbou

Pani doktorka je velmi příjemná a myslím si,že její délka praxe mluví za vše!

Dobrý den,
paní doktorku znám už léta. Vlastně jsem k ní chodila už jako malá. A když se mi narodili děti, rozhodně jsem věděla, kde je registrovat. Ano, paní doktorka je milá, hodná a umí se vcítit. A rozhodně ví, co děti potřebují. Nikdy moje děti nazatěžovala vyšetřeními a léky, pokud to nebylo nutné ( a umím si představit, že někteří rodiče to pro své děti vyžadují)a pokud jsem dodržela všechna doporučení, nikdy nebyl žádný problém. Vždy mi dobře poradila. A že nepoznala hnisavou angínu od kašle ? Blbost ! Ono strašně záleží na tom jak se ta "pravda" podá. A všichni víme jak se dnes viry a bakterie chovají. Přeji paní doktorce ještě hodně let dobré zdraví a pevnou ruku, abych nemusela pro své děti hledat nikoho nového.
Posejpalová

Pani doktorku jsem si vybrala na zaklade vyse uvedenych pozitivnich hodnoceni neb jsme se s manzelem nove pristehovali do Nymburku a zaroven jsem hledala pediatra pro sve novorozene. Pri registraci a prvni navsteve po navratu z porodnice mi maleho ani nesvlekla, poslechla srdicko, zmerila obvod hlavicky a rekla, ze staci navsteva po sestinedeli. Brouzdanim po internetu a neustalym blinkanim maleho (na coz mi pani doktorka rekla, ze to je normalni) jsem se vydala za jinym lekarem, ktery mi podle sono zjistil u maleho reflux, nasledne jsme zjistili ve 4.tydnu zivota meho syna, ze pani doktorka nam jaksi zapomnela predepsat Vigantol a Kanavit (vitaminy pro novorozence) a dnes tyden pred koncem sestinedeli jsem s hruzou zjistila, ze jsme jiz davno meli absolvovat navstevu ortopeda kvuli kyclim - o cemz jsme take nebyli obeznameni. Bohuzel doktora nemuzeme zmenit drive jak za 3 mesice. Pro sve dite chci to nejlepsi a s litosti musim pani doktorku nedoporucit, ac je prijemna, ale pokud jde o zdravi, pak to, ze je doktor mily a prijemny, mne rozhodne nestaci.

MUDr. Miroslava Petírová

Vážená paní F., pár řádků pro Vás i pro čtenáře nezaujaté. Jak moc (podle Vás jak málo) jste synka svlékala při první návštěvě už opravdu ví jen Pámbu. Záznam o vystaveném receptu na Vigantol je v dokumentaci. Vitamin K byl dítěti podán injekčně v porodnici, u zdravých donošených dětí není třeba v podávání pokračovat. Na vhodný termín kontrolního vyšetření kyčlí ortopedem jsou matky upozorňovány při odchodu z porodnice. Během návštěvy v poradně opravdu nelze každou maminku zvlášť upozorňovat, že za týden, dva, tři...má jít na vyšetření. Dosud to všechny maminky zvládly. Neznám snad miminko, které by občas neublinklo. Rozhodně při první (ani druhé) zmínce o něm neodesílám automaticky na ultrazvukové vyšetření. Vy jste údajně se synem vyšetření absolvovala na vlastní pěst ve vzdáleném zdrav. zařízení. Výsledek má (také údajně) Váš "firemní" lékař - k čemu, to netuším, měl by být v záznamu dítěte. Na můj dotaz ohledně současného stavu odpovídáte s úsměvem (cituji doslova): "Bleje pořád". No - potíže už mají latinskou diagnosu, snad Vám "firemní" lékař navrhne další řešení.
K mému překvapení jste i přes avizovaný odchod u mne registrovaná dodnes, přestože tříměsíční lhůta vypršela. Přišla jste znovu, přestože víte, že vím...? Já bych nemohla navštěvovat lékaře, o jehož kvalitě mám pochybnosti. Píšete, že jsem leda tak "milá a příjemná" (no a co? mě to baví !) Vězte, že mám i jiné vlastnosti. Jsem například ctižádostivá, o své pacienty se starám jako o vlastní, za více než 40 let praxe jsem - pokud vím - dost pomohla a nikoho nepoškodila. Taky jsem slušná - nepíšu na internet pomluvy s úmyslem ublížit. A jsem zásadová - stojím si za tím, co říkám. A Vy?
MUDr. Miroslava Petírová.

Paní doktorka je i na svůj věk fešanda, moc se k ní vždy těším,víc takových lékařů. A její bývalý manžel je také fešák.