Miroslava Petírová, pediatr Nymburk

MUDr. Miroslava Petírová

Pediatr

16 názorů

Adresa

Boleslavská 425, Nymburk
Soukromá ordinace dětské lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Chodila jsem k ní už od mala a musím říct,že jsem se návštěvy nikdy jako dítě nebála a měla jsem ji velmi ráda :-)


K
Ověřeny pacient

Pediatra pro svojí třetí dceru jsem vybírala dlouho a nelituji. Mám srovnání s jinými lékaři a poté, co mi v Praze dětská lékařka vynadala jaktože nechodím s dcerou víc k lékaři ( na preventivní jsme chodily) - chtěla nejspíš aby dcera víc marodila..., je paní doktorka Petírová pro mě výborná lékařka, milá, usměvavá, vstřícná, nekomandující a hlavně návštěva u ní není pro děti žádný stres. Určitě doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorky si moc vážíme a jsme rádi, že můžeme navštěvovat její ordinaci. Je to výborná lékařka!!!!! Jiného lékaře bych pro své dítě už nechtěla. Jsme u ni moc spokojeni a moc mě mrzí, že jsme k paní doktorce nechodili již od začátku. Přístup paní doktorky je narozíl od jiných dětských lékařů v Nymburce nesrovnatelný. Mohu jen doporučit !!!!!!!


H
Ověřeny pacient

nám paní doktorky vždy dobře poradí.co se týče oblinkávání jak si tady jedna paní stěžovala, to že si občas ublinkne je opravdu normální.nám malý zvracel po každém krmení a to nám paní doktorka okamžitě doporučila nutriton před každým jídle a to nám opravdu pomohlo.My s ní jsme teda spokojení, protože jsem k ní chodila také jako dítě byla pro mě jasnou volbou


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi příjemná a myslím si,že její délka praxe mluví za vše!


Ověřeny pacient

Dobrý den,
paní doktorku znám už léta. Vlastně jsem k ní chodila už jako malá. A když se mi narodili děti, rozhodně jsem věděla, kde je registrovat. Ano, paní doktorka je milá, hodná a umí se vcítit. A rozhodně ví, co děti potřebují. Nikdy moje děti nazatěžovala vyšetřeními a léky, pokud to nebylo nutné ( a umím si představit, že někteří rodiče to pro své děti vyžadují)a pokud jsem dodržela všechna doporučení, nikdy nebyl žádný problém. Vždy mi dobře poradila. A že nepoznala hnisavou angínu od kašle ? Blbost ! Ono strašně záleží na tom jak se ta "pravda" podá. A všichni víme jak se dnes viry a bakterie chovají. Přeji paní doktorce ještě hodně let dobré zdraví a pevnou ruku, abych nemusela pro své děti hledat nikoho nového.
Posejpalová


Ověřeny pacient

Pani doktorku jsem si vybrala na zaklade vyse uvedenych pozitivnich hodnoceni neb jsme se s manzelem nove pristehovali do Nymburku a zaroven jsem hledala pediatra pro sve novorozene. Pri registraci a prvni navsteve po navratu z porodnice mi maleho ani nesvlekla, poslechla srdicko, zmerila obvod hlavicky a rekla, ze staci navsteva po sestinedeli. Brouzdanim po internetu a neustalym blinkanim maleho (na coz mi pani doktorka rekla, ze to je normalni) jsem se vydala za jinym lekarem, ktery mi podle sono zjistil u maleho reflux, nasledne jsme zjistili ve 4.tydnu zivota meho syna, ze pani doktorka nam jaksi zapomnela predepsat Vigantol a Kanavit (vitaminy pro novorozence) a dnes tyden pred koncem sestinedeli jsem s hruzou zjistila, ze jsme jiz davno meli absolvovat navstevu ortopeda kvuli kyclim - o cemz jsme take nebyli obeznameni. Bohuzel doktora nemuzeme zmenit drive jak za 3 mesice. Pro sve dite chci to nejlepsi a s litosti musim pani doktorku nedoporucit, ac je prijemna, ale pokud jde o zdravi, pak to, ze je doktor mily a prijemny, mne rozhodne nestaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

MUDr. Miroslava Petírová

Vážená paní F., pár řádků pro Vás i pro čtenáře nezaujaté. Jak moc (podle Vás jak málo) jste synka svlékala při první návštěvě už opravdu ví jen Pámbu. Záznam o vystaveném receptu na Vigantol je v dokumentaci. Vitamin K byl dítěti podán injekčně v porodnici, u zdravých donošených dětí není třeba v podávání pokračovat. Na vhodný termín kontrolního vyšetření kyčlí ortopedem jsou matky upozorňovány při odchodu z porodnice. Během návštěvy v poradně opravdu nelze každou maminku zvlášť upozorňovat, že za týden, dva, tři...má jít na vyšetření. Dosud to všechny maminky zvládly. Neznám snad miminko, které by občas neublinklo. Rozhodně při první (ani druhé) zmínce o něm neodesílám automaticky na ultrazvukové vyšetření. Vy jste údajně se synem vyšetření absolvovala na vlastní pěst ve vzdáleném zdrav. zařízení. Výsledek má (také údajně) Váš "firemní" lékař - k čemu, to netuším, měl by být v záznamu dítěte. Na můj dotaz ohledně současného stavu odpovídáte s úsměvem (cituji doslova): "Bleje pořád". No - potíže už mají latinskou diagnosu, snad Vám "firemní" lékař navrhne další řešení.
K mému překvapení jste i přes avizovaný odchod u mne registrovaná dodnes, přestože tříměsíční lhůta vypršela. Přišla jste znovu, přestože víte, že vím...? Já bych nemohla navštěvovat lékaře, o jehož kvalitě mám pochybnosti. Píšete, že jsem leda tak "milá a příjemná" (no a co? mě to baví !) Vězte, že mám i jiné vlastnosti. Jsem například ctižádostivá, o své pacienty se starám jako o vlastní, za více než 40 let praxe jsem - pokud vím - dost pomohla a nikoho nepoškodila. Taky jsem slušná - nepíšu na internet pomluvy s úmyslem ublížit. A jsem zásadová - stojím si za tím, co říkám. A Vy?
MUDr. Miroslava Petírová.


Paní doktorka je i na svůj věk fešanda, moc se k ní vždy těším,víc takových lékařů. A její bývalý manžel je také fešák.


Dobrý den,

s paní lékařkou jsem velmi spokojená ! Pracuje velmi s velmi lidským přístupem a zároveň i s profesionalitou. Velmi si paní doktorky vážím.Mohu potvrdit , že její diagnoza je vždy velmi přesná. Doporučuji!!!


výborná lékařka, nikdy nebyl žádný problém, mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti