Adresa

Soukromá ordinace dětské lékařky
Boleslavská 425, Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je člověk se srdcem na správném místě. Děkujeme

S
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

S paní doktorkou jsem dlouhodobě nespokojená. Dcera je dost často nemocná a i když paní doktorce říkám, že léky co jí "předepisuje" (většinou řeknu, co dceři dávám a ona mi to jenom odsouhlasí), už nezabírají, tak není schopná přijít s něčím novým, co by dceři pomohlo a ulevilo. Naposledy u ní byla dcera s vysokými horečkami, paní doktorka to nijak dál neřešila a druhý den jsem jeli na pohotovost a tam zjistili silný bakteriální zánět v těle a dcera skončila na silných antibiotikách. Nemám už v paní doktorku důvěru. Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale já chci pro dceru kvalitní péčí, ale u paní doktorky jí nemá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: jiné místo Jiný

Je to velmi kvalitní lékařka a hodná lékařská. Mluví ruský a mnoho let léčila děti. Sama jsem ji měla a zachránila mi život. Jako lékařka je kvalitní a velmi ochotná.


V
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

S paní doktorkou, jsme naprosto spokojeni. Už jako malá jsem k ní přešla od pana "doktora" Waltersteina po tom co mi 3 měsíce v kuse předepisoval antibiotika na zánět nosohltanu, ze kterého se po návštěvě nemocnice na vlastní pěst vyklubala borelioza . Takovéto pochybení se u paní doktorky nikdy nestalo. Nyní k ní chodím se svojí malou dcerkou a opět si nemůžu stěžovat.


M
Ověřený profil
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

Pani doktorku jsem mela jiz ja jako male dite po tom, co jina pani lekarka zanedbala muj oboustranny zapal plic. Od te doby si velmi vazime cela rodina skutecne precizniho postupu pri kazde navsteve i mileho jednani (ja i pred injekci utikala z ordinace po pobytech v nemocnici a i to pani doktorka zvladla skutecne s gracii a diky ni jsem se prestala bat doktoru). Ono i to, jak se pani doktorka chova k detem i rodicum, pomaha nemit stres z leku, doktoru i nemoci a mnohem lepe se deti uzdravuji. Mne je 32 let, registrovan byl i bratr 28 let a druhy bratr 19 let a ja sama mam registrovaneho syna Otika 11 let prave u pani doktorky, prestoze jezdime z Prahy a nevolila bych jinak.


D
Ověřený profil

Chodila jsem k ní už od mala a musím říct,že jsem se návštěvy nikdy jako dítě nebála a měla jsem ji velmi ráda :-)


K
Ověřený profil

Pediatra pro svojí třetí dceru jsem vybírala dlouho a nelituji. Mám srovnání s jinými lékaři a poté, co mi v Praze dětská lékařka vynadala jaktože nechodím s dcerou víc k lékaři ( na preventivní jsme chodily) - chtěla nejspíš aby dcera víc marodila..., je paní doktorka Petírová pro mě výborná lékařka, milá, usměvavá, vstřícná, nekomandující a hlavně návštěva u ní není pro děti žádný stres. Určitě doporučuji.


B
Ověřený profil

Paní doktorky si moc vážíme a jsme rádi, že můžeme navštěvovat její ordinaci. Je to výborná lékařka!!!!! Jiného lékaře bych pro své dítě už nechtěla. Jsme u ni moc spokojeni a moc mě mrzí, že jsme k paní doktorce nechodili již od začátku. Přístup paní doktorky je narozíl od jiných dětských lékařů v Nymburce nesrovnatelný. Mohu jen doporučit !!!!!!!


H
Ověřený profil

nám paní doktorky vždy dobře poradí.co se týče oblinkávání jak si tady jedna paní stěžovala, to že si občas ublinkne je opravdu normální.nám malý zvracel po každém krmení a to nám paní doktorka okamžitě doporučila nutriton před každým jídle a to nám opravdu pomohlo.My s ní jsme teda spokojení, protože jsem k ní chodila také jako dítě byla pro mě jasnou volbou


J
Ověřený profil

Pani doktorka je velmi příjemná a myslím si,že její délka praxe mluví za vše!


Došlo k chybě, zkuste to znovu