Ord. praktického lékaře pro dospělé
Sochorova 1340, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

nikdy jsem nezažila horší přístup, než u této lékařky. Vynadá pacientce, že se dostavila na kontrolu, neboť byla před týdnem odvezena záchrankou a kontrola jí byla doporučena. Ordinace od 11:00 (paní doktorka dorazí ve 12:00) . Nabízí se zde otázka: Proč tato dáma v již pokročilém věku stále ordinuje, když jí to viditelně obtěžuje a svým neuváženým, až laxním rozhodnutím může někomu způsobit problém.....

Vždy jsem byla nad míru spokojená s jednáním Mudr. Ničové. Je výborný diagnostik! Je milá a to se v dnešní době u doktorů cení.

v období chřipek, kdy jsou čekárny narvaný k prasknutí, paní doktorka psychicky nezvládá své zaměstnání a odbývá pacienty slovy, to nic není, jděte se potit. uvidíme za 3 dny, jinak to budeme řešit jinak.

Vstřícná a svědomitá.

mocccccccccc hodnaaaaa a velmy prijemna !

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik,je ochotná, jen má stále narváno pacientů - sídliště zestárlo a i ti co se odstěhovali u ní zůstávají

Ochotná a velmi příjemná k pacientům ,,není co vytknout .

Svědomitá-profesně fundovaná