MUDr.

Adresy

• Ord. praktického lékaře stomatologa

Březenecká 4804
    43001 Chomutov, ústecký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Skvělá, v Chomutově nejlepší....vstřícná, milá, lidská, usměvavá a hlavně profesionální....děkuji...

• výborná stomatoložka, jsem spokojená.

• K paní doktorce chodím více než 20 let a jsem sní velice spokojená.Vždy velmi vstřícná milá a velice ochotná,Chodí k ní i můj manžel dcera s dětmi a názor všech je stejný.Mohu jen doporučit takových lékařů je velmi málo.J.F.

• naprosto spokojený

• super doktorka jsem s ní moc spokojená,i celá má rodinka.Mohu jen doporučit

• SUPER zubařka, chodím k ní 23 let. Nikdy se mi nestalo, že by mi třeba vypadla plomba, i trhání od ní je rychlé a bez bolesti. Chodí k ní celá má rodina a všichni jsou spokojeni. Nechápu hodnocení - suchar. To asi se zubama nemá nic společného. CHVÁLÍM Mansfeldová

• Nedal bych si dělat zuby u nikoho jiného!Paní doktorce jen díky!

• ŠIKOVNÁ, MILÁ A SUPER ODBORNICE

• Jsem s ní spokojena. K zubaři se sice stále bojím, s tím už asi žádný zubař nic neudělá, ale vím, že přijdu k příjemné usměvavé doktorce. Chodím tam i s mojí 4-letou dcerou.

• je to moc hodná p.doktorka a strašně ochotná moc jí děkuji