S péči paní doktorky jsem spokojen nad míru a ve všech směrech. Pohodová atmosféra v ordinaci mě zbavila stresu ze zubaře. Velice si vážím profesionální a precizní práce paní doktorky. Nikdy nenastal problém, lékařka i sestřička jsou milé, příjemné a vždy vyjdou vstříc. Musím jen chválit, a všem doporučit.

Spojených národů 743, Dvůr Králové nad Labem
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Paní doktorka není špatná.Jenže zaměstnává sestru která snědla všecnu moudrost.Je nepříjemná a štěká na klienty.A tak si myslím,že ordinaci vede sesra.Odmítla mě ošetřit v pracovní době, tak jsem musel jít jinam.Zákrok trval asi pět minut,ale musel jsem zaplatit 150 Kč jelikož na pohotovosti tento zákrok pojišťovna neproplácí. Tímto všechny varuji před nejhorším přístupem který jsem žažil !!!!!!!!!!!!

absolutne nedoporucuji pani doktorka me zanedbala zuby tak že ted me je davají dlouho do poradku o rentgen aby jste se prosili a pristup hrozny arogantní chování absolutne neprofesionalní, vyšetření rukama bez rukavic vypovída za vse, zastaralá ordinace a sestra absolutní katasrofa

Velice ráda doporučuji,moc milá a chápavá i přístup k dětem má na nejvýšší úrovni tuto paní zubařku velice ráda doporučuji Pochobradská

Velmi sympatická, ochotná a citlivá lékařka k dětem (vlastní zkušenost). Celá naše rodina chodí k paní doktorce a jsme všichni velmi spokojeni.
Mně osobně velmi pomohla, když jsem k ní přestoupil od mého původního stomatologa.

Š

hrozný přístup k dětem, vlastní zkušenost,přestup k mudr. Prouzové a ta je super

Skvělá zubařka se vzorným přístupem k pacientovi.
A ještě navíc moc hezká :)

Š

Skvělá zubařka se vzorným přístupem k pacientovi.
A ještě navíc moc hezká :)