Chirurgická ambulance
Sokolská 1079, Říčany

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U paní doktorky jsem byl na šití. Byť jsem byl objednán na čas, tak přišla s 10 minutovým zpožděním ještě si přede mnou vyšetřila nějakou pacientku. Během šití byla příjemná, ale to byla snad jediná příjemná část. Během zákroku pře ambulanci procházela nějaká další žena (nebyla to zdravotní sestra, ta si mezitím vyřizovala telefonáty a domlouvala si kafe), což mi nebylo nijak příjemné, neboť jsem byl svlečený. Při vyndání stehů se vůbec nezajímala, zda se rána zahojila. Poslala mne domů, že je vše v pořádku. Bohužel, rána se nejen nezahojila, ale ani nesrostla, což jsem zjistil hned po příchodu domů. Následné léčení si vyžádalo ještě skoro měsíc.

Nedá mi to--syn má zlomený hlavní článek palce na noze,na pohotovosti byla dána sádra do splasknutí a papírek s tím že po týdnu se má sádra dotočit,paní doktorka usoudila že zlomeniny se asi hojí samy,palec oblepila náplastí že prý může chodit !!!!!!!!!! Hned jsme obvolali jak pohotovost v Krči kde jsme byli,tak i více lékařů a všude se jevili--cože,náplast na zlomeninu?? Dnes po návštěve opravdových odborníků máme sádru a gratulaci že se mu zlomenina bez sádry nepohnula.Nádavkem doporučení že do Říčan nee,s dětmi si tam moc hlavu nelámou. Ať si to každý přebere jak chce,ale za mě tato doktora je jak dělník u pásu a asi by se měla dát na nějakou jinou živnost kde nemůže ublížit.......

Ráda bych taktéž přidala komentář. Dnes jsem ji navštívila se svou 2 letou dcerou ohledně vyndání stehů................. její přístup mě ohromil, rychlost a přesnost její práce byla pro mne šokující v dobrém slova smlyslu. Velmi milý a citlivý přístup je bohužel vidět již málokde, dnes to však bylo v Říčanech v ordinaci paní doktorky.
Doporučuji ji dále svým přátelům a známým a v případě potřeby se na ni opět obrátím.

Velmi ochotná,vstřícná paní doktorka,několik let k ní chodím a moc krát mi velmi pomohla

velmi dobra lekařka chom k ní už 3rokem doporučuji

Nevím co má "paní, která se ani nepodepíše", ale Paní doktorka je vážně starý praktik a velmi příjemná ( obzvláště děti se k ní nebojí, ani když u ní absolvovali šití). Příště bych dané paní se skrytou zlomeninou doporučovala návštěvu místní nemocnice-určitě bude "spokojená".

Velmi dobrá lékařka, docházím k ní už několik let a ještě nikdy mne nezklamala. Opravdu Perfektní

Paní doktorka mi několikráte zachránila mě i mé děti.Je přes 30let máš rodinný lékař a můžu vám jí vřele doporučit, především za její lidský přístup a velice odbornou péči.

Tuto lékařku vážně nedoporučuji nikomu. Nejen že z rentgenu nepozná zlomeninu klíční kosti, ale můj známý kvůli její "léčbě" málem přišel o prst, kde se mu udělal zánětlivý bolák.