Miroslava Beranová, pediatr Libáň

MUDr. Miroslava Beranová

Pediatr

náměstí Svobody 17, Libáň
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Je s paní doktorkou dobrá komunikace.Myslím si, že se snaží vždy,když je dítě opravdu nemocné o tu nejlepší péči.

K paní doktorce chodím s dětmi téměř třináct let. V předškolní a ze začátku školní době velmi často nemocní (tudíž jsme tam jezdili každou chvilku ). NIKDY nám nic NEZANEDBALA, vždy nám pomohla!!! Sestřička i paní doktorka se chovají vždy profesionálně, když tam s dětmi jdu jsou pokaždé usměvavé a milé. Perfektní přístup a trpělivost s dětmi. Sama jsem doporučila svým dvou kamarádkám paní doktorku, obě tam jezdí také s dětmi a jsou moc spokojené. S pozdravem B.

Byla jsem u ní s novorozencem a nemůžu si jí vynachválit. Perfektní a starostlivý přístup a sestřička byla také milá. Děkuji paní doktorko!

Jenom zírám, pomluvy a nic jiného!!!!! Já mám tři děti, k paní doktorce jsem s nimi chodila 30 let (poměrně často, naposledy nedávno) a nikdy v životě jsem ji neviděla opilou, vždy byla příjemná a milá, vždy nám vyšla vstříc, nikdy nebyla nepříjemná. Ať si ti, co ji pomlouvají, sáhnou do svědomí, jak se chovají oni a jestli není velká chyba v nich!!!!!!!!!!! Jak někdo vychovává děti, jak se chová k nim i k lidem okolo sebe, hrůza!

no my jsme nikdy žádný problém neměli. vždycky nám paní doktorka vyšla vstříc a cokoliv jsme potřebovali nikdy nebyl problém. pomluvy typu - alkoholička - já ji nikdy opilou neviděla, takže s níže uvedeným nesouhlasím. anonymně se lidi nebojí být hnusní, ale mohli by ublížit. no vesnice..no.. :o)

Stěžuje si někdo ??? Ne