Miroslav Vaněk, gynekolog Frýdek-Místek

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk

Uložit

Gynekolog Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
T.G.Masaryka 602, Frýdek-Místek
gynekologická ambulance Kapkova vila

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd. Jiný

Pan doktor vynikající, ale sestra to je katastrofa, přístup příšerný, kdykoli jsem něco potřebovala absolutně neochotná.Při každém telefonátu problém.Nedá se domluvit na ničem. Kdyby pan doktor nebyl tak vynikající hledám si jiného lékaře.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je jednička. Citlivý, starostlivý,vše ochotně vysvětlí. Celé těhotenství se mnou chodil na kontroly manžel,nikdy s ním neměl problém,naopak mu vše krásně a dopodrobna vysvětlil,vše na ultrazvuku ukázal. Lékař na svém místě.

Ověřeny pacient

Pan doktor Vaněk byl jediný lékař,který mi v těhotenství dokázal diagnostikovat můj problém. V předešlých 3 těhotenstvích jsem chodila k 3 různým gynekologům a ani jeden mi nedokázali pomoct.MUDr Vaněk problém diagnostikoval,nasadil léčbu a díky tomu se mi narodila dcera bez problémů a s váhou jakou měla mít.Proto na něj nedám dopustit.

L
Ověřeny pacient

Taky se musím přidat. Pan doktor je opravdu profesionál v oboru, jeho klidný přístup k pacientce umí zázraky. Konečně se nebojím chodit na gynekologické prohlídky. :)

M
Ověřeny pacient

Pan primář Vaněk je jeden z mála doktoru gynekologů, ke kterému má člověk okamžitě důvěru. Jeho klidný přístup při všech vyšetřením a profesionální chování zapřičínilo, že mi už nedělá problémy 1x ročně absolvovat preventivní prohlídku, kterých jsem se vždycky tolik obávala.
Pane doktore děkuji.

Š
Ověřeny pacient

Moc ráda se přidávám do řady spokojených pacientek, rodil mou první dceru a modlím se, abych měla to štěstí i u druhého porodu. Za veškerou péči, citlivý přístup mu dodatečně patří veliké díky.
Doporučuji naklonovat;)

N

pan prim.Vaněk? dneska jsem u něj byla poprvé a jinde už ani nikdy nechci, úúžasné jak říkají holky citlivý,schopný , a velice příjemný,,,nemám co dodat doktor s velkým D :-)

Je to clovek na svem miste! Ma velmi uklidnujici projev a citlivy pristup takze
jako pacientka jsem nemela z vysetreni zadny neprijemny pocit jak to nekdy byva.
Vetsinu lekaru na tomto oddeleni hodnotim skvele!!!

Pan primář je opravdu kapacita ve svém oboru a díky němu jsem přivedla na svět dvě zdravé děti!!! Oba mé porody byly bohužel s komplikacemi, ale díky panu doktorovi a jeho bleskovým úsudkům vše proběhlo bez závažnějších problémů.

Pan doktor Vaněk je jistě příjemný a velmi zkušený, to nepopírám. Předepsal mi mou první antikoncepci, která mi po všech stránkách sedí. Je velmi pečlivý. Musím ale bohužel konstatovat, že jsem se při jeho vyšetřeních necítila dobře. Důvod je ten, že mi tykal. Asi jsem se mu zdála mladá - je mi 22 let, mladá sice jsem, ale pubertu mám přece jen už za sebou. V žádném případě mě tykání neuráží, ale myslím si, že v případě gynekologického vyšetření, které je velmi intimní, je namístě, aby lékař pacientce vykal.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer,
zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kondm, antikoncepci beru pravidelně. Už druhý den po styku se mi stalo, a stává se mi to skoro každý večer, že mě začala hrozně pálit pochva a mám neustále pocit, že se mi chce čůrat. Stává se to pouze večer. Myslíte, že se může jednat pouze o zánět močových cest, nebo může jít i o něco vážnějšího?
Děkuji za odpověď.

může se jednat o počínající zánět močových cest, či pochvy, nebo i o alergickou reakci na sperma, pokud by se to opakovalo, pak je vhodné navštívit svého gynekologa. S velkou pravděpodobností nejde o nic vážného.l

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk

Dobrý den jmenuji se natali nedávno sem si udělal těhotenský test dvě čárky Jedna slabá jedna silná 3x sem si ho udělala stejně výsledky druhy den sem si udělal test a jedna čárka nechápu to břicho mám hodně velké menstruači este nedostala sem hodně mne bolí prsa na dotyk a zadá a každý večer jdou na mne velký návaly furt mi je špatně
Už rok se snažíme o miminko z pritelem

souhlasím s návštěvou gynekologa, ideálně při zpoždění menses cca o 10-14 dnů

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti