E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd. (mapa)

T.G.Masaryka 602, Frýdek-Místek
gynekologická ambulance Kapkova vila (mapa)

Pan doktor je jednička. Citlivý, starostlivý,vše ochotně vysvětlí. Celé těhotenství se mnou chodil na kontroly manžel,nikdy s ním neměl problém,naopak mu vše krásně a dopodrobna vysvětlil,vše na ultrazvuku ukázal. Lékař na svém místě.

Pan doktor Vaněk byl jediný lékař,který mi v těhotenství dokázal diagnostikovat můj problém. V předešlých 3 těhotenstvích jsem chodila k 3 různým gynekologům a ani jeden mi nedokázali pomoct.MUDr Vaněk problém diagnostikoval,nasadil léčbu a díky tomu se mi narodila dcera bez problémů a s váhou jakou měla mít.Proto na něj nedám dopustit.

Taky se musím přidat. Pan doktor je opravdu profesionál v oboru, jeho klidný přístup k pacientce umí zázraky. Konečně se nebojím chodit na gynekologické prohlídky. :)

Pan primář Vaněk je jeden z mála doktoru gynekologů, ke kterému má člověk okamžitě důvěru. Jeho klidný přístup při všech vyšetřením a profesionální chování zapřičínilo, že mi už nedělá problémy 1x ročně absolvovat preventivní prohlídku, kterých jsem se vždycky tolik obávala.
Pane doktore děkuji.

Š

Moc ráda se přidávám do řady spokojených pacientek, rodil mou první dceru a modlím se, abych měla to štěstí i u druhého porodu. Za veškerou péči, citlivý přístup mu dodatečně patří veliké díky.
Doporučuji naklonovat;)

pan prim.Vaněk? dneska jsem u něj byla poprvé a jinde už ani nikdy nechci, úúžasné jak říkají holky citlivý,schopný , a velice příjemný,,,nemám co dodat doktor s velkým D :-)

Je to clovek na svem miste! Ma velmi uklidnujici projev a citlivy pristup takze
jako pacientka jsem nemela z vysetreni zadny neprijemny pocit jak to nekdy byva.
Vetsinu lekaru na tomto oddeleni hodnotim skvele!!!

Pan primář je opravdu kapacita ve svém oboru a díky němu jsem přivedla na svět dvě zdravé děti!!! Oba mé porody byly bohužel s komplikacemi, ale díky panu doktorovi a jeho bleskovým úsudkům vše proběhlo bez závažnějších problémů.

Pan doktor Vaněk je jistě příjemný a velmi zkušený, to nepopírám. Předepsal mi mou první antikoncepci, která mi po všech stránkách sedí. Je velmi pečlivý. Musím ale bohužel konstatovat, že jsem se při jeho vyšetřeních necítila dobře. Důvod je ten, že mi tykal. Asi jsem se mu zdála mladá - je mi 22 let, mladá sice jsem, ale pubertu mám přece jen už za sebou. V žádném případě mě tykání neuráží, ale myslím si, že v případě gynekologického vyšetření, které je velmi intimní, je namístě, aby lékař pacientce vykal.

Velmi milý, příjemný, komunikativní, starostlivý, ochotný, vzdělaný, inteligentní.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• DOBRY DEN PANE DOKTORE MOHLA BY SE ZEPTAT NA VAS NAZOR JSEM PO 9 MESICICH PO OPERACI CISARKEHO REZU A DOKTOR MI NEDOPORUCUJE SI TO NECHAT ZE BY TO BYLO MOC KOMPLIKOVANE.A NASEL MI CISTU NA VAJECNIKU A ZE TO PTY NENI SRANDA TAK NEVIM NA CEM SEM.VY JSTE VELYKA KAPACITA CO SE TICE LEKARU TAK BY CHTELA VEDET VAS NAZOR.DEKUJI ZA VAS CAS.

nevím jak se vám hojila jizva,ale pokud šestinedělí probíhalo po císařském řezu bez komplikací,tak bych se těhotenství po 9 měsících nebál.

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk

• Dobrý den, s přítelem jsme se začali snažit o miminko. Je to teprve par dni, mesicky bych měla dostat začátkem příštího měsíce. Chtěla bych se zeptat, po jaké době po pohlavním styku se ukáže jestli jsem těhotná. Popřípadě by mě zajímalo jaká je šance, v minulosti jsem byla na operaci měla jsem cisty a taky srusty. Cisty se mi často opakuji, mohli by jste mi něco doporučit aby se nám lépe dařilo a měli jsme miminko co nejdřív. Děkuji

Těhotenství se dá nejdříve zjistit cca 5.den po vynechání menses. Celorepublikový průměr na otěhotnění je 9 měsíců při nechráněném, pravidelném pohlavním styku. Teprve po 1 roce to začínáme vyšetřovat. Doplňky stravy třeba Inofolic a Folandrol byd doporučil ,pro vás a partnera.

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk