Gynekolog Více

Frýdek-Místek 2 adresa

Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd.
E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

gynekologická ambulance Kapkova vila
T.G.Masaryka 602, Frýdek-Místek

Ač se pan doktor zdá být na první pohled moc milý, jeho způsob komunikace mi nevyhovoval. Ale to nejhorší pro mě byl špatně navržený postup léčby a následný postup, kdybych se sama nezajímala a neměla kamarádky gynekoložky, kdo ví, jak bych na tom byla dnes. Na zhoršený nález na čípku reagoval pouze návrhem na očkování děložního čípku (přičemž jako odborník, jak je všude vyzdvihován, musel vědět, že je to zbytečné). Žádné doporučení, žádná žádanka do centra onkogynekologické prevence (vše až na můj popud), žádné informace o konizaci. Zkrátka kdyby bylo jen jeho, vůbec nevím, co se děje a co je potřeba... Z jeho postupu se mi jeví, že mi chtěl pouze za každou cenu prodat očkování děložního čípku (které by v mém případě mělo smysl až po konizaci samotné). Takže za mě po tomto pochybení nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd. Jiný

Pan doktor vynikající, ale sestra to je katastrofa, přístup příšerný, kdykoli jsem něco potřebovala absolutně neochotná.Při každém telefonátu problém.Nedá se domluvit na ničem. Kdyby pan doktor nebyl tak vynikající hledám si jiného lékaře.

Pan doktor je jednička. Citlivý, starostlivý,vše ochotně vysvětlí. Celé těhotenství se mnou chodil na kontroly manžel,nikdy s ním neměl problém,naopak mu vše krásně a dopodrobna vysvětlil,vše na ultrazvuku ukázal. Lékař na svém místě.

Pan doktor Vaněk byl jediný lékař,který mi v těhotenství dokázal diagnostikovat můj problém. V předešlých 3 těhotenstvích jsem chodila k 3 různým gynekologům a ani jeden mi nedokázali pomoct.MUDr Vaněk problém diagnostikoval,nasadil léčbu a díky tomu se mi narodila dcera bez problémů a s váhou jakou měla mít.Proto na něj nedám dopustit.

Taky se musím přidat. Pan doktor je opravdu profesionál v oboru, jeho klidný přístup k pacientce umí zázraky. Konečně se nebojím chodit na gynekologické prohlídky. :)

Pan primář Vaněk je jeden z mála doktoru gynekologů, ke kterému má člověk okamžitě důvěru. Jeho klidný přístup při všech vyšetřením a profesionální chování zapřičínilo, že mi už nedělá problémy 1x ročně absolvovat preventivní prohlídku, kterých jsem se vždycky tolik obávala.
Pane doktore děkuji.

Moc ráda se přidávám do řady spokojených pacientek, rodil mou první dceru a modlím se, abych měla to štěstí i u druhého porodu. Za veškerou péči, citlivý přístup mu dodatečně patří veliké díky.
Doporučuji naklonovat;)

pan prim.Vaněk? dneska jsem u něj byla poprvé a jinde už ani nikdy nechci, úúžasné jak říkají holky citlivý,schopný , a velice příjemný,,,nemám co dodat doktor s velkým D :-)

Je to clovek na svem miste! Ma velmi uklidnujici projev a citlivy pristup takze
jako pacientka jsem nemela z vysetreni zadny neprijemny pocit jak to nekdy byva.
Vetsinu lekaru na tomto oddeleni hodnotim skvele!!!

Pan primář je opravdu kapacita ve svém oboru a díky němu jsem přivedla na svět dvě zdravé děti!!! Oba mé porody byly bohužel s komplikacemi, ale díky panu doktorovi a jeho bleskovým úsudkům vše proběhlo bez závažnějších problémů.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer,
zhruba před týdnem jsem měla nechráněný sexuální styk, tím myslím, že jsme neměli kondm, antikoncepci beru pravidelně. Už druhý den po styku se mi stalo, a stává se mi to skoro každý večer, že mě začala hrozně pálit pochva a mám neustále pocit, že se mi chce čůrat. Stává se to pouze večer. Myslíte, že se může jednat pouze o zánět močových cest, nebo může jít i o něco vážnějšího?
Děkuji za odpověď.

může se jednat o počínající zánět močových cest, či pochvy, nebo i o alergickou reakci na sperma, pokud by se to opakovalo, pak je vhodné navštívit svého gynekologa. S velkou pravděpodobností nejde o nic vážného.l

Prim. MUDr. Miroslav Vaněk

Dobrý den jmenuji se natali nedávno sem si udělal těhotenský test dvě čárky Jedna slabá jedna silná 3x sem si ho udělala stejně výsledky druhy den sem si udělal test a jedna čárka nechápu to břicho mám hodně velké menstruači este nedostala sem hodně mne bolí prsa na dotyk a zadá a každý večer jdou na mne velký návaly furt mi je špatně
Už rok se snažíme o miminko z pritelem

souhlasím s návštěvou gynekologa, ideálně při zpoždění menses cca o 10-14 dnů