Samostatná ordinace PL - stomatologa
Kollárova 335, Český Brod

Hledáme jiného zubního lékaře pro našeho syna. Nevšímá si začínajících kazů i když ho na to upozorníme. Připadá mi že si šetří práci a vyrábí pacienty? Z osobní zkušenosti je celkem fajn ale mám zdravé zuby, takže se na mě nemůže podepsat.

Kdo umí,ten umi,to platí i o MUDrPalmovi.Je pracovitý,šikovný a slušný.Proto se úspěch vtomto státě takovim lidem
neodpouští.Po celí život jsem měla strach ze zubařů,ale kněmu chodim bez obav.

no musím říci, že mi nezbývá než se připojit k těm, kteří jsou nespokojeni, kdyby byla nějaká šance přejít někam jinam udělám to hned - důvody mé nespokojenosti jsou: dlouhé objednací termíny, nezájem pana doktora o zuby pacientů, za těch x let co k němu chodím mám "prý" zuby v naprostém pořádku - opravdu by mě zajímalo jakou práci si pan doktor vykazuje pro pojišťovnu u mé osoby

Čekárnu i ordinaci má velice vkusně zařízenou i vybavenou, první dojem byl opravdu výborný, a to i ze samotného lékaře. Je to sympatický doktor. Přesto dávám raději bez hodnocení, protože jsem u něho ošetřená nebyla. Šla jsem k němu pouze jednou, a to v akutním případě, ani jsem neměla registraci. Vzal mě velmi ochotně, ale tak nějak jsem byla za dvě minuty venku, protože místo toho, aby mi zub opravil, vložil mi pouze umrtvovací vložku s tím, že si mám za dva dny dojít k někomu jinému. Nemá nejlepší přístup...

Jestli pan doktor Palma opravuje zub natřikrát, tak to proto, že se zub snaží netrhat a zachránit. Navíc před depulpací mi vložil umrtvovací vložku, zatímco jiní stomatologové vyndavají nervy pouze s lokální anestezií, což jistě dost bolí. Pan doktor je ochotný, když je potřeba, tak vás vždycky veme. Mě jednou objednal i mezi svátky na devátou večer, opravdu se snaží. Je moc slušný a o peníze mu nejde. Například třicet korun ode mě nikdy nechtěl.
Nevím no, co proti němu všichni máte, ale holt návštěva zubaře je pro mnoho lidí nepříjemná, tak tomu odpovídá i to hodnocení.
B.

Léta to vypadalo, že moje zuby jsou prostě neudržitelné v dobrém stavu, ukázalo se ale, že jsem jen neměla správného zubaře. Co jsem se dostala k panu Palmovi, je mně a mým zubům báječně.

Přesně tak, ten jeho oblíbený cement, který v zubu vydrží max. 14 dní a on vás objedná za další 4 měsíce, čímž jde zub do háje.
S jedním zubem jsem tam chodila půl roku, každý týden, a zub šel nakonec ven. Ráda bych přešla k jinému, ale když řeknete, že jste od dr. Palmy, nepřijmou vás.

Když byl pan Palma ještě na staré adrese byl vstřícný a uměl spravit zub na jednu návštěvu.Teď spravuje zub 1-2 měsíce! Moc se pohoršil a už kněmu nepůjdu.
Jde jenom po penězích a zuby pacientů jsou mu putna!Nedoporučuji.
Holub J.

Věřím tomu, že pan doktor umí, ale jak je tu psáno, stav chrupu jeho pacienta pro něj není prioritou. Chodila jsem k němu přes rok (cca jednou za dva až tři týdny) a jediné, s čím po roce odcházím, jsou dva rozdělané zuby (s jeho oblíbeným léčivým cementem), jeden děravý zub s vypadlou plombou a celkovým dezolátním stavem celého chrupu. Dále mám opravenou jedničku, na které je zezadu zřetelně vidět kaz táhnoucí se podél plomby = opravdu nekvalitně provedená, z mé strany zaplacená, práce. Kdyby chtěl, mohl to za ten rok udělat, ale on evidentně nechtěl. Nehledě na to, že mě jednou objednal a po příchodu mi sdělil, že mu nejde rentgen a ať jdu domů(mohl by to třeba sdělit telefonicky a ušetřit mi zbytečnou cestu),nicméně při příští návštěvě si na rentgen ani nevzpomněl. Je to lajdák a OPRAVDU ALE OPRAVDU NEDOPORUČUJI NIKOMU
martina f.

Chodím k panu doktorovi už 12 let a nemůžu si stěžovat. Nějaký čas jsem chodila i v Praze, abych nemusela dojíždět, a stejně jsem se k němu zase vrátila.Teď dojíždím z Čelákovic a i tak bych neměnila. Souhlasím s předchozím příspěvkem, je super!Daniela