Nádražní 783/IV, Chlumec nad Cidlinou
Sam. ordinace PL pro dospělé

DD - I.- V Podzámčí, Říhova 365/IV, Chlumec nad Cidlinou
Sam. ordinace PL pro dospělé

Odešla jsem, když jsem po několikáté angíně během 3 měsíců opět nedosáhla ani blbého výtěru. Nový lékař mi udělal výtěry, odběry, nasadil cíleně léčbu a světe div se, angína se nevrátila. Navíc mi pan doktor ztratil veškeré zprávy od odborného lékaře, které jsem potřebovala pro přiznání ID. A tvrdil mi, že jsem mu žádné !!! nenosila. Takže za mě - nepřihlašovat se k němu!

to co tady čtu není žádná pravda,pan doktor je suprový a umí léčit ..jiného doktora bych neměnila sice jsem byla i u jiných doktorů ale to byla katastrofa,at si lidi vyzkouší i jiné doktoři a pak se rádi vrátí k panu doktorovi Loudovi..já jsem si to už vyzkoušela a nikdy více jiného doktora,pokaždé mě vyléčil a věděl co mi je a pokaždé mi udělal prohlídku,tak nevím co je tu za problém,jinak všm doporučuji!!!!!!

Tohoto lékaře v žádném případě nedoporučuji. Jeho neochota udělat mi odběr krve (přestože měl jiný lékař podezření na jisté onemocnění) mně způsobila zbytečné zdravotní komplikace. Poté se k tomu přidala ztráta zdravotní karty a ještě jsem byla obviněna, že jsem ji k tomuto lékaři nikdy nepřinesla. A ordinovat za přítomnosti svého domácího mazlíčka mně také nepřijde zcela normální, přetože jsem milovníkem zvířat.

super

K panu doktorovi jsem chodila skoro deset let, ale moc spokojená jsem nebyla. Jak už bylo řečeno, ordinační doba jak se vyspal a pak léčení od stolu. Když jsem přišla s jakýmkoliv problémem, tak se neobtěžoval mě ani nijak podrobněji vyšetřit, od boku nasadil nějaké léky, problém zlehčoval a několikrát mě nepřímo označil za simulanta.

Je to doktor na kterého je spolehnutí,velmi ochotný.

jsem snim velice spokojeny

S panem doktorem jsem velmi spokojeny! Ochotný !

C

S panem doktorem jsem velmi spokojen. Dusledny.

Tento lékař je podle mého názoru člověk na správném místě.Ochotný a velice příjemný.Cela naše rodina je s ním spokojená.