Ord. praktického lékaře stomatologa
Zátiší 1106, Jirkov

Vynikající stomatolog, který mi odstranil dvě osmičky, z toho jednu operativně s nasazením antibiotik. Vše se krásně zahojilo a to bez jakýchkoliv komplikací.
Moc toho pan lékař sice nenamluví, ale je to velice šikovný, milý a příjemný člověk. S péčí u pana Kubicy jsem byla velice spokojená a nadále ho doporučuji svým známým. Stejně jako další pacienti bydlím velice daleko a přesto jsem za tímto stomatologem dojížděla stovky kilometrů, předtím než jsem změnila ošetřujícího lékaře. Cítila jsem se v dobrých rukou jako pacient stomatologa pana Kubicy.

Po letach potizi s mnohymi dentisty jsem konecne nasel odbornika, kteremu naprosto duveruji. Zatimco ostatni dentiste se neobtezovali najit prijatelne reseni problemu, pan doktor Kubica stav meho chrupu zhodnotil a pripravil plan lecby, ktery velice profesionalne dovedl k zdarilemu zaveru. O moji spokojenosti s odvedenou praci pana doktora Kubici snad vypovida i fakt, ze do jeho ordinace absolvuji vzdalenost pres 1000 km.

Kvalitní lékař

Dnes našemu dědovi dělal dásně. Děda oznámil, že bere léky na ředění krve, ale doktor nereagoval a přesto zákrok udělal.

Děda nám nyní leží v nemocnici... Takže nevím, zda-li je to "pan doktor na správném místě!"

Odborník na svém místě

Veškerou péči musím pochválit. Je velmi pečlivý. U pana doktora jsem se zbavil letitého strachu ze zubaře. Každé ošetření proběhlo téměř bezbolestně. Ano je pravda, že je introvert. Avšak nikdy jsem něměl problém, když jsem se ho zeptal na konkrétní věc, že by mi jí ochotně nevysvětlil. Naopak vzal si do ruky maketu umělého chrupu, či rentgen a laicky mě vždy do problému uvedl. Mohu říci, že jsem se dříve styděl za své zuby. Vždy mi předchozí doktorky vysvětlily, že je to úměrné věku. Pan doktor Kubica mě navrhnul estetickou léčbu, kde mi vyměnil staré plomby za nové bílé a také mě zbavil zabarvení zubů. Zachránil mi také tři zuby, které mi chtěly předchozí doktorky vytrhnout. Ing. T. Kadlec

zubař je to výborný doporučuji.Je velmi pečlivý ale nekomunikuje...