Praktický zubní lékař
Ignáta Herrmanna 4, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Myslím, že lepší třetí zuby by mi bez pana doktora Fialy mladšího nikdy nevyrostly, říkám nu to vždy, když jdu na kontrolu. Lituji, že jsem si kdy kazila chrup můstkem. Mohu jen doporučit.

MUDr.Fiala je velmi dobrý stomatolog. O postupech léčby, či konkrétního zákroku pacienty dle mého názoru dostatečně informuje. Proč chodíme k zubnímu lékaři? Abychom měli zdravé zuby,dásně, preventivně a včas se odhalil případný nádor v ústech, nebo jeho okolí. Chceme, aby ošetřené zuby ještě dloouho zůstali v puse, výplně byli provedeny kvalitně, implantát byl dobře zavedený, měl co nejdelší možnosu životnost. Všechny tyto požadavky pan doktor splňuje. Málo komunikuje o počasí, jak bylo na chatě..., neusmívá se tak často, jak byste chtěli? To dle mého názoru není v této profesi natolik rozhodující, abych svého lékaře měnila. Ano, víc lékařů se může usmívat, být asertivnější, více komunikovat, ale podívejme se na jiné profese, které se komunikací živí a někdy to dost pokulhává...

Musím napsat, že pan doktor Fiala junior je velice příjemný a opravdu odborník.
Jsem moc spokojená a moc mu děkuji. R. Antušová

Rekce to ho pcienta na aroganci panna Fiali byla velmi pomluvná je to nahodou frajer ,který tomu rozumí a děkujimu. Štefan Valeš s pozdravem.

Pan doktor Fiala mladší je velmi citlivý, jemný, pečlivý a starostlivý stomatolog, při ošetření se věnuje plně své práci.

Málomluvný, ale zlaté ruce.
Kdo si chce pokecat nechť jde s kamarádkou do kavárny, kdo má problém se zubama tak je tady na správném místě. Vřele doporučuju.

Pan doktor je opravdu odborník ale jeho arogance mě odrazuje.Podle mého by měl více komunikovat s pacienty.Pacient neni obráběcí stroj ale člověk z duší.

Opravdu odborník na svém místě,vynikající výsledky v implantologii zubů.Přesto že jsem starší pacientka ,2x zubní implantát bez jakýchkoliv problémů drží více než 5 let.Dříve odborník ve faciální chirurgii,t.č.soukromá ordinace,velmi úspěšný.Jediný nedostatek:nelze ho naklonovat a nepřijímá nové pacienty.