Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Na CHrupavce 422, Líbeznice

K paní doktorce chodila jako díte uz moje matka. Já osobně do 19 let, nemohu si stěžovat. Pani doktorka mi svým přístupem velmi pomohla. Skoda, ze už jde do důchodu, je málo doktoru, kteří dokáži ve všem pomoci a vyhovět. Stejně tak pani sestřička Viktorie byla velmi příjemná. Chodil jsem tam velmi rad a osobně lituji toho, ze jsem musel přejít k lékaři pro dospělé.

K paní doktorce Svobodové jsem chodila celé dětství až do osmnácti let.Byla jsem s ní vždy spokojená.Nikdy nic nezanedbala,vždy dobře poradila.
Někdo tu zmínil dlouhé čekání v čekárně.Ano.To je pravda,ale jen proto,že měla spostu pacientů,kteří k ní chodili rádi.Bylo by divné,kdyby měla prázdnou čekárnu.Nemyslíte?
Jediné co mi na paní doktorce vadilo,byly její vždy studené ruce.
Můžu jen doporučit.Dáša

Pani doktorka je velice příjemná, je pečlivá a máme s ní velice dobré zkušenosti, doporučuji :)))

Paní doktorka předepíše antibiotika prakticky úplně na vše, s rodiči každého pacienta si dlouho povídá, vlastně je to z její strany spíše monolog. Od toho se odvíjí i doba strávená v čekárně. Na sestřičku Viktorii si nemohu stěžovat, moc milá paní, ale paní doktorku rozhodně nedoporučuji.

Když se nám narodila dcera,byli jsme rádi,že máme doktorku blízko. Bohužel jsem nemohla kojit a paní doktorka nám nepomohla. Má i starý názory a tak jsme radši od ní brzo utekli k jiný paní doktorce.

Chodila jsem k ní celé dětství a stěžovat si rozhodně nemohu.

Paní doktorka je sice hodná, ale má trochu postarší názory. Z řadou jejích rad nemohu souhlasit.

K paní doktorce chodíme s dcerou (miminkem) jen pár měsíců, ale za tu dobu jsme s paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojeni. Mají velmi milý přístup a rozhodně nic nezanedbávají, spíše naopak. Děkujeme

Naprosto souhlasím,také jsem k paní doktorce chodila jako malá, mám k ní naprostou důvěru. Vybala jsem si jí i jako pediatra pro své děti. Líbí se mi její přístup ke své práci, je pečlivá. Tímto jí chci zároveň poděkovat, mé díky patří i zdravotní sestřičce.

Tato doktorka u mě v mládí nediagnostikovala mononukleozu, kterou jsem téměř přechodil a nechybělo málo a měl jsem úplně po játrech. Naštěstí se na to asi po pul roce přišlo, tedy přišel na to jiný lékař. Nejsem jediný, kdo od ní kvůli nespolehlivosti odešel.