Soukromá zubní ordinace
5. května 71, Milovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Nechápu, jak tento doktor může ordinovat. Byla jsem tam jednou a naposledy! Ani nepoznal, že mám kaz. A nechápu, proč jsem si měla sundat brýle- to se mi ještě nestalo, abych si u zubaře musela sundavat brýle. Nedoporučuji!!!

Moji mamince při zánětu zubu řekl, ze se musí zub vytrhnout, ale bohužel pan "doktor" vytrhl mamince zub naprosto zdraví hned vedle zubu bolaveho, takže v zápětí vytrhl ten se zánětem. Mám obavu, ze by tento "doktor" cloveku vyplenil celou hubu... Ani k němu nechoď te, jde o těžce senilní případ, na který by měla přijít nějaká komise z lékařské komory!

Velice dobrý zubař, citlivý, a na rozdíl od ostatních nemá zlatokopecké manýry. Bohužel jsme se odtěhovali - do té doby jsme k němu chodili celá rodina. K naší smůle se nám nyní nedaří narazit na dobrého zubaře, který by nebyl zlatokop.V našem okolí si většina nechává platit od pacientů i to, co je hrazeno pojišťovnou. Přemýšlíme o tom, že se k němu vrátíme - a hold pojedeme 80 km. Z.Soóky

Velmi dobrý, ohleduplný a šikovný stomatolog. Ihned rozpoznal pultitidu a zub mi zachránil a vyléčil. Mohu jen a jen doporučit.

Mé manželce nenávratně zničil horní jedničku, následný den po zákroku měla žena otok po celém obličeji. Ženu jsem urgentně po zjištění převezl do Prahy, kdy zděšený zubař odvětil, "které hovado provedlo tento zákrok". Sám jsem byl překvapen tímto jednáním, protože jsem měl zažito, že lékaři drží při sobě.. Ženě byla doporučena žaloba na Vojíře.. bohužel lékařské zprávy nemůžeme dohledat...

Ač se pan doktor honosí titulem Csc, tak v současnosti léčí tak, že pokud nepomůže plomba, tak se zub vytrhne. Alespoň takovou zkušenost mám já. Jinak přístup k pacientovi je dobrý. Kdo chce zuby skutečně léčit, měl by si najít jiného doktora.

Vřele doporučuji, dlouholetá rodinná spokojenost :)

Bohužel nepozná zánět okostnice způsobený prasklým zubem a následným zánětem. Praslý zub vytrhnul, nedrénoval. Následný dotaz, že to stále bolí a partner má teplotu, vyřešil jednodušše = ledovat, to víte, vytržený zub, zhmoždění. Když stoupla teplota na 39,2°C a bolest byla k nevydržení, následovala cesta do Prahy na pohotovost. Tam se hodně divili a jelikož byl víkend a na něj navazoval svátek jezdili jsme do Prahy na drény. Naštěstí oni problém dobře identifikovali a vyřešili.

Asi jeden z nejlepších tady po okolí. Dlouholetá spokojenost celé rodiny.

Přijde mi docela v pohodě.