Adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Havlíčkova 4, Vlašim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

K panu zubaři chodím od dětství a vždy se o mě dobře postaral. V době, kdy ostatním vrstevníkům zubaři dávali amalgám, mně dal plombu bílou. Když jsem přišla bez objednání, mile mě přijal. Spoustu lidí píše, že nepoužívá lokální anestetikum, což není tak úplně pravda, stačí si říct a cena ? Za veškeré vrtání a opravy zubů jsem vesměs platila možná tak jednou a že jsem tam kolikrát šla s pěkným oříškem.

J
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

P.Maceška je nejlepsi zubar, ktereho jsem mela. Jezdila jsem na Motol, čercany, benešov. Vsude bolest, dlabani se v puse a sup zaplat. Pak jsem dostala kontakt na P.Macešku a najednou moje zuby behem.pul roku dal bez bolesti do poradku a o polovinu levneji nez kdekoli jinde. ????

A
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Dříve dobrý zubař,dnes? Po roce mi jiný zubař musí převrtat téměř veškeré plomby ,které mi měnil p.Maceška.Pod každou bílou plombou mi nechal amalgám a pod ním kaz. Jeden mi jde až k nervu. Prevence spočívá v tom, že otevřete ústa a za sekundu zavřete. Ošetření bez rukavic,rentgen neznám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

K panu doktoru Maceškovi raději nechoďte. Dcera už v jejím mladém věku (17) má několik zubů zničených jen kvůli jeho špatné péči. Například měla kaz a chtěli jsme bílou plombu, sice se mu do toho nechtělo, ale nakonec ho spravil, ale tak neprofesiálně, že po půl roce dcera musela jít na převrtání a přeplombování zubu (samozřejmě, že šla jinam), protože pan doktor nevyvrtal celý kaz a také nepracoval na suchém zubu (což je u bílých plomb nejdůležitější), takže dceři zbylo ze zubu asi jen 20%. Což je celkem k jeho pověsti z minulosti smutné, proto raději jděte jinam třeba i k soukromému zubaři, i když si celkem připlatíte, ale máte jistotu kvalitní a naprosto profesionální péče.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřený profil

Pan doktor Maceška je mým zubařem již od dětství, pamatuju si doby kdy býval nejlepším zubařem široko daleko, velice pečlivý a ohleduplný. Bohužel věk člověk nezastaví a moje poslední zkušenost ním je otřesná... kvůli jedné plombě jsem absolvoval 5 náštěv a třešničkou na dortu bylo když mi pan doktor bez umrtvení čistil kořen zubu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

K panu doktoru Maceškovi jsem přešla kvůli přestěhování se. Jsem nadmíru spokojená, pan doktor objeví sebemenší kazík, který můj předešlý zubař ignoroval. Pan doktor Maceška mi musel dokonce některé plomby předělat, protože se už po půl roce od vyspravení předešlého zubaře drolily. Pan doktor Maceška je velice vstřícný a dá se s ním vždy domluvit. S vyvrtáním kazů si opravdu vyhraje, je velice pečlivý. Nemůžu si na nic stěžovat.


Ověřený profil

Musel jsem od pana doktora odejít. Mám zuby ve velmi špatném stavu a místo kvalitnější péče a vysvětlení co dělat jinak jsem dostal pouze narážku na to jak bych potřeboval na zadek. Vím, že si za můj stav chrupu můžu sám, ale toto by profesionální lékař říkat neměl. Přišel jsem s bolestí kazu až do kořene a jeho ošetření proběhlo vrtačkou až do kořene bez umrtvení, velice příjemný zážitek. Asi byl dříve třída, ale od té doby, co nemá čas kvalita péče jde dolů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Zubař, který neumí používat rentgen a na otázku "co mezizubní kartáčky?" odpoví jen, "že dokážou udělat pěknou paseku", by se v dnešní době měl spíše nazývat kovářem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Vynikající zubař, skvělý člověk. Naposled mi trhal osmičku - otázka minuty a pak jednoho trošku bolavého odpoledne. Přestože se zubařů děsně bojím, pan doktor na mne působí uklidňujícím dojmem. Můžu skutečně jen doporučit.


NEJLEPŠÍ ZUBAŘ CO JSEM KDY POZNALA A JINAM BYCH NEŠLA.JEZDÍME ZA NÍM ZE SEMIL A VŽDY SI PRO NÁS UDĚLÁ ČAS.DÍKY PANE DOKTORE BALÁŽOVÁ@KUNC


Došlo k chybě, zkuste to znovu