Ordinace pro děti a dorost - kardiolog
nám. Republiky 465, Mladá Boleslav

Umístění: Ordinace pro děti a dorost - kardiolog Jiný

Pan doktor a paní sestrička mi jejich postup zcela vysvětlili, vedla se i přátelská konverzace. Kvůli koronaviru dbá na to, aby jeho pacienti nepřišli do styku. Za mě skvělý doktor a kdybych tenkrát dopředu věděl jaké to bude, těšil bych se.

S jednáním pana doktora jsem velice nespokojena pokud skacete jak píská vše je v pořádku pokud máte vlastní volbu a názor je to zlé. Po tom co pak doktor zjistil že máme alternativní stravu okamžitě s náma začal jednat jak s blbcema. Taky nám oznámil že jsme ujetý a že s náma nachce mít nic společného ať si najdeme jiného doktora. Noo nádherné jednání na 21 století.

Bohuzial musim napisat svoju negativnu skusenost. K panu dr. sme chodili moc radi az do doby, nez prislo ockovanie MMR, kedy som ako matka nesuhlasila s ockovanim syna, ktory mal este po nemoci kasel. Dokonca nas cakala cesta na Sk. Pan doktor sa so mnou bavil ako s nesvojpravnym idiotom a dokonca nas vyhodil. Za mna uz teda fakt nie. Toto si lekar nemoze dovolit. Naozaj ma velmi sklamal.

Naprosto skvělý člověk a lékař ! Naše holky ho milují odmalička a nikdy nic nezanedbal ani nepodcenil, ani zbytečně nepsal léky hned na začátku,pokud to nebylo opravdu potřeba. Obzvlášť u ATB si toho ceníme!!
Díky za všechno !!!! Poklembovi

Moc příjemný a ochotný pan doktor.Chodíme k němu se synem od narození.Vždy byl příjemný a vždy nám pomohl.Vřele ho doporučujeme

Pan doktor nám vždy pomohl a jeho přístup je profesionální. Sestřička je milá a příjemná.

Moc hodný a příjemný pan doktor a sestřička také. Velmi doporučuji.

Vynikající lékař

Pan doktor je moc hodný, vždy dobře naladěn a vždy se na nemoc dívá z vícero stran. Dokáže vše vysvětlit i poradit v oblasti prevence...
Zbytečně nepředepisuje léky, když si je jistý, že si organismus dokáže poradit sám. Všem, kteří pro své děti hledají vhodného pediatra ho vřele doporučuji!!!!!

S panem doktorem jsem já i manžel maximálně spokojena. Výběr pediatra pro naše dvě děti byla trefa do černého. Pan doktor nezatěžuje zbytečně dětský organismus antibiotiky, žádnou prohlídku a nemoc nezanedbá, je velice pečlivý. A hlavně pokaždé milý, příjemný, ochotný, dobře naladěn. Nemohu také opomenout velice milou sestřičku p.Sněhotovou, se kterou pan doktor Kubelka tvoří perfektní tým.