Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Chomutovská 370, Jirkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Ten nejlepsi zubar ;jezdim k nemu az z nemecka ,bala jsem se ale Pan Doktor me naucil opet verit Dekuju Pane Doktore Jste super Dekujume ;-)

F
Ověřený profil

Vàz'enny' pàn mudr. Kaiser M.

Nevìm zdali si na nàs jes'te' vspomìnàte ? Ne'kolikràt jsme byli os'etr'ovany vàmi, màme takè u vàs registrac'nì kartu pazienta ,pod jmènem : Ferrari Giorgio a Ferrari Jana ; velmi ràdi bychom na vàs ud'lali spojenì . Jednà se o prohlìdku zubù. Nàs e-mail ferrari.frrlux@alice.it neboli payerfiatlux@gmail.com mùz'eteli prosìme o kontakt , de'kujeme as pozdravem fm. ferrari

Byl jsem pacientem několik let a souhlasím, že má pan Kaisr příjemné vystupování, hezkou čekárnu i ordinaci a ulidní pacienta. Avšak tento lékař pod několika výplněmi zanechal kazy, který následně způsobovaly bolest a citlivost v těchto zubech. Na informaci:"Pane doktore, kdyz jím sladké, bolí mne zuby s výplněmi." odpověděl:"To je normální."

Bohužel to normální není a měl jsem to štěstí že jsem našel jiného stomatologa, který citlivé zuby opravil, kazy pod výplněmi odstranil. Díky včasnému zákroku nového stomatologa původní citlivost na sladké vymizela a spolu s tím i nepříjemná bolest!

Pana Kaisra po mé zkušenosti proto rozhodně nedoporučuji. Neměl jsem pocit, že je pro něj důležité, aby si pacient zachoval své zuby do stáří.

A nebýt mého nového šikovného stomatologa, nejspíše bych dnes byl na dietě bez sladkého a možná bych dnes už tenkrát bolestivé a citlivé zuby ani neměl. Či by možná tyto kazem postižené zuby byly bez nervů a s vyplněnými kanály. Nechci se už vůbec domýšlet, kolik by mne či mojí pojišťovnu tahle "sranda" stála.
Protože opravení bolavého zubu, odstranění kazu pod výplní a následně nová výplň bylo pro mne i pro pojišťovnu mnohem příjemnější alternativou. Doufám, že si svůj chrup a nového stomatologa uchovám do stáří.

Dejte na svůj pocit a pokud se Vám něco nezdá, jako tomu bylo v mém případě, raději si najděte nového stomatologa. Chrup máme v dospělosti jen jeden a žádné implantáty nebo protetika jej 100 procentně nenahradí. Nejspíše jsem sobě i pojišťovně včasnou změnou ošetřujícího lékaře ušetřil majlant. Hlavní je, že svoje zuby teď mám a při jídle mne nebolí!



Ověřený profil

nejlepší zubař, dojiždím k němu až z Mladé Boleslavi a neměnila bych i kdybych měla dojíždět až z Ostravy. Všechny plomby od něj mi perfektně drží a všechny zuby s kazy , které mi kdy opravil, mě už nebolí. Vřele doporučuji.


Ověřený profil

Lepšího pana doktora neznám!!!! Mě pomohl a hodně, jen doufám že se nám ještě vrátí do ordinace a bude zase dělat to co ho baví :O( Přeji Vám brzké uzdravení


H

100 % profesionál,využívá moderní metody,pečlivý,důsledný,odborník,není co dodat.


G

vinikalici zubar


N

jeden z nejhorsich stomatologu pokazde mi dal blombu a nechal mi tam kaz u jineho stomatologa sem si to musela nechat vsechno opravit hlavne ze si nechal zaplatit nedoporucuji


F

Pečlivý a důsledný.


P

Supr, jeden z nejlepších...


Došlo k chybě, zkuste to znovu