Ord. praktického lékaře stomatologa
Chomutovská 370, Jirkov

Ten nejlepsi zubar ;jezdim k nemu az z nemecka ,bala jsem se ale Pan Doktor me naucil opet verit Dekuju Pane Doktore Jste super Dekujume ;-)

Vàz'enny' pàn mudr. Kaiser M.

Nevìm zdali si na nàs jes'te' vspomìnàte ? Ne'kolikràt jsme byli os'etr'ovany vàmi, màme takè u vàs registrac'nì kartu pazienta ,pod jmènem : Ferrari Giorgio a Ferrari Jana ; velmi ràdi bychom na vàs ud'lali spojenì . Jednà se o prohlìdku zubù. Nàs e-mail ferrari.frrlux@alice.it neboli payerfiatlux@gmail.com mùz'eteli prosìme o kontakt , de'kujeme as pozdravem fm. ferrari

Byl jsem pacientem několik let a souhlasím, že má pan Kaisr příjemné vystupování, hezkou čekárnu i ordinaci a ulidní pacienta. Avšak tento lékař pod několika výplněmi zanechal kazy, který následně způsobovaly bolest a citlivost v těchto zubech. Na informaci:"Pane doktore, kdyz jím sladké, bolí mne zuby s výplněmi." odpověděl:"To je normální."

Bohužel to normální není a měl jsem to štěstí že jsem našel jiného stomatologa, který citlivé zuby opravil, kazy pod výplněmi odstranil. Díky včasnému zákroku nového stomatologa původní citlivost na sladké vymizela a spolu s tím i nepříjemná bolest!

Pana Kaisra po mé zkušenosti proto rozhodně nedoporučuji. Neměl jsem pocit, že je pro něj důležité, aby si pacient zachoval své zuby do stáří.

A nebýt mého nového šikovného stomatologa, nejspíše bych dnes byl na dietě bez sladkého a možná bych dnes už tenkrát bolestivé a citlivé zuby ani neměl. Či by možná tyto kazem postižené zuby byly bez nervů a s vyplněnými kanály. Nechci se už vůbec domýšlet, kolik by mne či mojí pojišťovnu tahle "sranda" stála.
Protože opravení bolavého zubu, odstranění kazu pod výplní a následně nová výplň bylo pro mne i pro pojišťovnu mnohem příjemnější alternativou. Doufám, že si svůj chrup a nového stomatologa uchovám do stáří.

Dejte na svůj pocit a pokud se Vám něco nezdá, jako tomu bylo v mém případě, raději si najděte nového stomatologa. Chrup máme v dospělosti jen jeden a žádné implantáty nebo protetika jej 100 procentně nenahradí. Nejspíše jsem sobě i pojišťovně včasnou změnou ošetřujícího lékaře ušetřil majlant. Hlavní je, že svoje zuby teď mám a při jídle mne nebolí!

nejlepší zubař, dojiždím k němu až z Mladé Boleslavi a neměnila bych i kdybych měla dojíždět až z Ostravy. Všechny plomby od něj mi perfektně drží a všechny zuby s kazy , které mi kdy opravil, mě už nebolí. Vřele doporučuji.

Lepšího pana doktora neznám!!!! Mě pomohl a hodně, jen doufám že se nám ještě vrátí do ordinace a bude zase dělat to co ho baví :O( Přeji Vám brzké uzdravení

100 % profesionál,využívá moderní metody,pečlivý,důsledný,odborník,není co dodat.

vinikalici zubar

jeden z nejhorsich stomatologu pokazde mi dal blombu a nechal mi tam kaz u jineho stomatologa sem si to musela nechat vsechno opravit hlavne ze si nechal zaplatit nedoporucuji

Pečlivý a důsledný.

Supr, jeden z nejlepších...