Adresa

Ortopedická ordinace
Masarykova tř. 62, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Lékař na svém místě a doporučuji. Vyšetření kloubů-léčba i páteře. Není jen lékař, ale i člověk. Jsem spokojen.

J
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ordinace bolesti kolenou

K chodíme panu doktorovi 8let i s naší 93letou maminkou.V ždy jsme spokojeni s jeho léčením,mně operoval i halux a jsem spokojená.

R
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ordinace Vytržení stehenního vazu z kolenního úponu

Skvělý lékař, skvělý člověk, pomohl mi, poradil, rozhodně se na něj i v budoucnosti s důvěrou obrátím. Všem jej vřele doporučuji!


P
Ověřený profil

Vždy mi pomohl a moje zkušenost je velmi dobrá Pan doktor je velice sympatický a sestra taky i když je na ní vidět že má práce občas nad hlavu což se projevuje i na její náladě, nicméně její snažení je vidět člověk v čekárně netráví zbytečně mnoho času možnosti objednat se jsou i pro mě jako pro studenta přijatelné.


P
Ověřený profil

Tak u tohoto lékaře jsem byl jednou a už to neudělám - zaskočilo mě něco v bederní páteři, takže jsem se nemohl vůbec hnout a fakt bolesti - ani se na mě nepodíval a pak po skouknutí rendgenu zazněla diagnóza - jo to je civilizační nemoc, to má dnes každý třetí. Ani na mě nesáhl. Dostal jsem prášky na bolest prý na uvolnění a bolest a týden jsem trpěl a nemohl se hýbat + 2 další týdny to doznívalo. Když se mi to stalo podruhé znovu po více jak roce, doplazil jsem už s hrůzou a hlavně jinam - jiný lékař mě prohmatem našel vše co je problém, pak mě srovnal bloky na páteři (byly tam 2) a odešel jsem světe div se z ordinace v pohodě , vzpřímeně a hlavně bez bolesti - po 2 dnech jsem o tom téměř nevěděl + 14dní jsem cvičil cviky a šetřil se. Všude se najdou lidi kteří jsou neschopní.


P

Myslim si,ze ve sve ordinaci za danych podminek dela pro sve pacienty co muze...svedomite leci,zkuseny lekar a slusny clovek..a ani v cekarne se clovek zbytecne nezdrzi...Je to muj oblibeny ortoped!


nejlepší


Je prostě nejlepší.


Mám s panem doktorem 8 letou zkušenost a jsme s ním nad míru spokojeni.Chodíme k němu celá rodina aj pár přátel.Vždy se snaží pomoci co nejvíc.Sestřička toho mívá hodně a to bývá poznat na vystupování..jen si myslím že to je poznat na každém z nás. :-)


Pan doktor je strašně příjemný milý k pacientům,jeho jednání je opravdu lidské,dokáže léčit i milým přístupem včetně toho,že všechno vysvětlí a v ordinaci máte pocit,že je tam jen a jen pro vás. Škoda ,že už nejsou rodinní prakt.lékaři - on je náš rodinný ortoped !


Došlo k chybě, zkuste to znovu