Šrámkova 3, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře pro dospělé (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší. Pečlivé vyšetření a vlídný přístup lékaře a ochotná a zkušená sestra při všech mých návštěvách.

Nejhorší lékař, jakého jsem kdy poznala:
1) Moje babička měla silný průjem, který trval 12 dní. Při návštěvě jí pan doktor řekl, že se nedá nic dělat, že "to prostě přejde". Za dva dny vyčerpáním a dehydratací omdlela a způsobila si tak otevřenou zlomeninu kotníku. V nemocnici strávila dva měsíce, z toho 14 dní na infekčním oddělení, aby ji vůbec zavodnili. Po návratu z nemocnice je samozřejmě nepohyblivá a průjem se vrátil. Je naprosto jasné, že je to po lécích. Babička jich polovinu vysadila a já jsem šla pana doktora požádat, aby ji navštívil a vyšetřil doma a zjistil, jaké léky to způsobují a nějaké vyšetřil. Výsledek - místo návštěvy doporučenka na emergency a psychiatrii. Přitom vysloveně řval a byl vulgární až hrůza.
2) Moje osobní zkušenosti jsou dvě - poprvé jsem potřebovala potvrzení o zdravotním stavu pro zaměstnavatele při nástupu do nového zaměstnání. 300 Kč aniž by se mě na cokoliv zeptal nebo mi alespoň změřil tlak. A podruhé jsem potřebovala zdravotní průkaz pro brigádu v potravinářství, který mi bez mrknutí oka vystavil, aniž by se mě alespoň zeptal, jestli jsem někdy prodělala žloutenku.
JE MI LÍTO, ALE LÉKAŘ, KTERÝ SE NEUMÍ OVLÁDAT, NEMÁ SOUCIT S LIDMI A PACIENTI HO NEZAJÍMAJÍ, NENÍ DOBRÝ LÉKAŘ.

Můj tchán šel po propuštění z nemocnice (po operaci srdce) na kontrolu k panu doktorovi. Evidentně nebyl v pořádku-dříve vitální člověk sotva vyšel schody, byl silně pohublý. Pan doktor se divil, proč vůbec přišel na kontrolu (po propuštění z nemocnice je to naprosto běžná praxe, že se musí do 3 dnů navštívit PL). Tchánovi ani nezměřil tlak, ani si ho neposlechl. Pan doktor poslal tchána zpět domů (bylo to v pátek) a v neděli ho odvezla RZ a je již druhý týden v nemocnici. Bohužel máme s panem doktorem více špatných zkušeností.

Báječný, ochotný, milý a vždy usměvavý. Skvělý diagnostik. Sestřička je půvabná a velice pečlivá a vstřícná. Moc vám oběma děkuji.

Rodinný vynikající lékař

Člověk který vždy pomůže

Chodim k nemu 20 let.Nejlepsi,nejspolehlivejsi a take nejhodnejsi lekar.Za jeho peci DEKUJU.Jiri Vinduska

Pan doktor Lapka je jedním z mála velice dobrých a pečlivých lékařů.Jsem ráda, že můžu být právě jeho pacientkou.

Nejlepši praktický lékař, škoda že takových není víc....

Radost k němu chodit.