Gynekologicko porodnická ambulance
Budějovická 911, Tábor

super doktor,strašně mi pomohl.

Mudr. David Ježek (pravděpodobně syn) - vynikající lékař. Byl u mého porodu a svým velice osobitým přístupem ke mě, jsme s chlapečkem oba v pohodě. Je to gauner (byl neskutečně hubatej), ale umí a to se cení. :)A navíc, hraje hokej s mým manželem.
Velice doporučuji, jeho péči i porodnici v Žatci.

příjemný, komunikativní

Bezkonkurenční pan doktor s velkým P

Na pana doktora Ježka nedám dopustit, mám s ním jen samé dobré zkušenosti. Vždy je ke mně ochotný a vstřícný. Nikdy jsem s ním neměla jediný problém. Díky němu mám dvě zdravé děti.Nechápu, jak někdo může napsat názor typu opravář aut atd. je to ubohé.

Miloš Ježek může být rád,že jsem ho neudala za to jeho sprosté chování a urážení.A jeho syn je další arogantní pitoma.U obou bych si nedala opravit ani to kolo natož auto.Nechápu,že dostali lékařský diplom,vždyť nemají ani potuchy co je to žena.Přistupují k nám jako k dobytku!!! Fůj-hnůj!!

Pan doktor Ježek je pečlivý,nic nechce zanedbat a mě velmi pomohl...
nemám proti němu jediné špatné slovo...

K Dr. Ježkovi chodím skoro 10 let, jsem s ním moc spokojená, je pečlivý a ochotný.
Nechápu,proč sem někteří pletou hodnocení úplně jiného doktora, nebo jeho syna.

Já mám s panem doktorem Ježkem jen velmi dobré zkušenosti...U mě nikdy nic nezanedbal (doufám že do budoucna ani nezanedbá :-) ) a naopak ani nic zbytečně nepřeháněl.

NejJ