Milena Neuwirthová, zubař Znojmo

Přímětická 8, Znojmo
Praktická zubní lékařka

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Bohužel tato paní zubařka je jedno velké zklamání. Pokud máte jakýkoliv problém je to Váš problém a ne její. Je úplně jedno, zdali je to akutní, máte konstantní bolest, omezuje vám život natolik, že nemůžete například řídit, soustředit se na práci nebo jednoduše komunikovat s lidmi. Prostě máte termín a pokud otravujete kdykoli jindy, tak jste na obtíž a nezajímá ji to. Na uvedeném termínu, kdy jste objednán, to bohužel není o moc lepší. Na preventivních kontrolách se setkáte s velmi chladným přístupem paní zubařky. Snad se mi ještě nestalo, že by mi paní zubařka někdy řekla ,,Dobrý den!" či ,,Na shledanou!". Vždycky jsem se tam cítil, jak kdybych tam přišel za trest a nikdy jsem se tam necítil dobře. Paní zubařka Vám nenaslouchá, cokoli ji řeknete, jí je vlastně řečeno úplně jedno. Další nevýhodou je, že člověk z této návštěvy zubaře je to, že tam strávíte dost krátký čas, přibližně se Vám kouká do zubu po dobu tak 30 vteřin.Prohlídka jako na běžícím páse. Práce kvapná, málo platná. Když je něco špatně, tak Vám řekne k tomu pár slov, ze kterých nic moc nepochopíte. Prostě ji jako pacient jen zatěžujete a odbude Vás. A tak bohužel vypadala každá má návštěva paní zubařky.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Člověk na svém místě a to se zubařů Joo bojím všechno super doporučuji a paní doktorce mooc děkuji že mě zbavila bolesti

P. Doktorka je skvela zachranila me pred hroznou bolesti zubu,a to uz mela po pracovni dobe,a i tak mi otevrela.je skvela,moc dekuju.

Paní doktoru ráda doporučuji. Profesionální přístup, odborná znalost. Pěkná a vybavená ordinace :)

nejlepší zubarka,velmi profesionální přístup, doporučuji

Dnes jsem byla u paní MUDr. Neuwirthové poprvé. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou vlídností, ochotou, laskavostí, vstřícností, jakou mi ona projevila. Děkuji za takovou doktorku. Nejlepší!

Vždy jsem velice spokojen, příjemná atmosféra, profesionální přístup.

perfektní přístup.doporučuji.Vše bezbolestné

Po přečtení zdejších příspěvků jsem si jako novou zubní lékařku vybrala právě paní doktorku.
Nevím, jestli měla špatný den (což se stává) nebo jestli nemá ráda pacienty, kteří zanedbali prevenci (což se bohužel stalo mě, ale profesionál by to měl zvládat). Na ordinaci a sestřičku bych mohla pět samé chvály, nicméně od paní doktorky jsem čekala možná trošku víc.
Že mi spravila zub - o tom není potřeba debatovat, ale vadil mi její chladný a odměřený přístup. O úsměvu nemůže být řeč, o citlivosti taky až tak ne, po ošetření odešla a ani mi neřekla, jak dlouho nemám jíst.
Přicházela jsem natěšená, že to bude děsně super vrtání zubu (i když kdo chodí rád k zubaři, navíc když ví, co ho čeká), ocházela jsem v rozpacích.

Tak uvidíme zase příště. :)

Skvělý přístup a diagnostika. Paní doktorka je profesionálka, vysvětlí na modelu jakýkoli problém a zároveň ho i účinně řeší. Absolutní jednička. Po jednom fotbalovém zápase mi dala chrup opět dopořádku tak, že nelze rozeznat rozdíl od předchozího stavu.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den, v současnosti nové pacienty bohužel neregistrujeme.

MUDr. Milena Neuwirthová

• Dobrý den prosím vás cera sem byl na zubní a dostal jsem aulin tablety na bolesti ale vůbec mi nepomáhají můžu to nám udělat třeba že jsi vemu 3 nebo 4 dene když jsem dostal od doktora 2 dene ? A nebo můžu jsi vzít i jiné léky

Dobrý den,
    antibiotika většinou zabírají až druhý den, než se nastaví účinná hladina v krvi. Je potřeba antibiotika užívat dle předpisu, pokud potíže nevymizí do tří dnů, navštivte ošetřujícího lékaře...