Praktická zubní lékařka
Přímětická 8, Znojmo

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Top praxe. Příjemný přístup.... k dětem i dospělým.... v akutních případech (bolestech) příjem hned!!! Jediný kdo si tu muže stěžovat je konkurence :D

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Pan nebo paní D.K. vůbec s vámi nesouhlasím já jsem s holkama max.spokojen jsou usměvavé a pohodové. Kdyby ve zdravotnictví byly všichni jako ony tak budu rád marodit a lítat po doktorech.asi bude chyba ve Vás. Má ucta

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Bohužel tato paní zubařka je jedno velké zklamání. Pokud máte jakýkoliv problém je to Váš problém a ne její. Je úplně jedno, zdali je to akutní, máte konstantní bolest, omezuje vám život natolik, že nemůžete například řídit, soustředit se na práci nebo jednoduše komunikovat s lidmi. Prostě máte termín a pokud otravujete kdykoli jindy, tak jste na obtíž a nezajímá ji to. Na uvedeném termínu, kdy jste objednán, to bohužel není o moc lepší. Na preventivních kontrolách se setkáte s velmi chladným přístupem paní zubařky. Snad se mi ještě nestalo, že by mi paní zubařka někdy řekla ,,Dobrý den!" či ,,Na shledanou!". Vždycky jsem se tam cítil, jak kdybych tam přišel za trest a nikdy jsem se tam necítil dobře. Paní zubařka Vám nenaslouchá, cokoli ji řeknete, jí je vlastně řečeno úplně jedno. Další nevýhodou je, že člověk z této návštěvy zubaře je to, že tam strávíte dost krátký čas, přibližně se Vám kouká do zubu po dobu tak 30 vteřin.Prohlídka jako na běžícím páse. Práce kvapná, málo platná. Když je něco špatně, tak Vám řekne k tomu pár slov, ze kterých nic moc nepochopíte. Prostě ji jako pacient jen zatěžujete a odbude Vás. A tak bohužel vypadala každá má návštěva paní zubařky.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Člověk na svém místě a to se zubařů Joo bojím všechno super doporučuji a paní doktorce mooc děkuji že mě zbavila bolesti

P. Doktorka je skvela zachranila me pred hroznou bolesti zubu,a to uz mela po pracovni dobe,a i tak mi otevrela.je skvela,moc dekuju.

Paní doktoru ráda doporučuji. Profesionální přístup, odborná znalost. Pěkná a vybavená ordinace :)

nejlepší zubarka,velmi profesionální přístup, doporučuji

Dnes jsem byla u paní MUDr. Neuwirthové poprvé. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou vlídností, ochotou, laskavostí, vstřícností, jakou mi ona projevila. Děkuji za takovou doktorku. Nejlepší!

Vždy jsem velice spokojen, příjemná atmosféra, profesionální přístup.

perfektní přístup.doporučuji.Vše bezbolestné

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den, v současnosti nové pacienty bohužel neregistrujeme.

MUDr. Milena Neuwirthová

Dobrý den prosím vás cera sem byl na zubní a dostal jsem aulin tablety na bolesti ale vůbec mi nepomáhají můžu to nám udělat třeba že jsi vemu 3 nebo 4 dene když jsem dostal od doktora 2 dene ? A nebo můžu jsi vzít i jiné léky

antibiotika většinou zabírají až druhý den, než se nastaví účinná hladina v krvi. Je potřeba antibiotika užívat dle předpisu, pokud potíže nevymizí do tří dnů, navštivte ošetřujícího lékaře...

MUDr. Milena Neuwirthová