Milena Francová, zubař Liberec

MUDr. Milena Francová

Zubař

Masarykova 9/699, Liberec
Praktický zubní lékař

Dnes jsem byla u pani zubarky a mohu jen chvalit.Je velice pecliva,prijemna,vse mi predem vysvetlila.Prekonala sem tim strach ze zubarskeho kresla. ZDENKA G.

Co o téhle paní říct? Velmi sadistická!! Nedá injekci nic, vše za "živa" .. NEDOPORUČUJI!!

Paní doktorka je to,co tu popisuje drtivá většina pacientů - trpělivá,klidná,ohromně příjemná a profesionálně dokonalá.Její ordinace je vybavena nejmodernější technikou,takže poskytuje kromě laboratorních prací úplně všechno sama.Byl jsem s ní vždycky naprosto spokojen a i její instrumentářka je velmi příjemná žena.Nikdy bych ji neměnil za jiného zubaře !

Chodím k paní zubařce už od střední školy a teď k ní chodí i moje dítě. Vše je vždy bez problémů a nářků a k paní zubařce se i těší. Jak už bylo řečeno, je trpělivá, vše vysvětlí, vždy je příjemná a profesně výborná. Tuto zubařku mohu vřele doporučit.

Paní doktorka je velmi příjemná a velmi profesionální. Nikdy jsem se já, ani ostatní členové rodiny, nesetkali s tím, že by měla špatnou náladu nebo byla jakkoliv nepříjemná. Naopak! Vše vysvětlí, skvěle, ohleduplně a šetrně ošetří, je velmi milá k dětem. Mít paní doktorku jako zubařku odmalička, v životě bych ze stomatologů neměla strach. Měla jsem 3 dentisty, ale paní doktorka Francová je jednoznačně nejlepší. Paní doktorko, děkuji!

Paní doktorka je milá a trpělivá. Z orto důvodů jsem u ní podstoupil extrakci čtyř zdravých zubů, vždycky to bylo bez problémů, všechno mi předem vysvětlila a skvěle provedla. Po letech strachu ze zubařů se konečně nemusím bát :-)

Dobrý den,nevíte jestli paní zubařka provádí analgosedaci? děkuji moc za odpověď

skvělá

ochotná,profesně výborná,

Jsem u paní Dr. Francové někdy od roku 1998 a i když jsem se z Lbc odstěhoval, stále tam za ní dojíždím, protože jsem nikdy lepší zubařku/zubaře neměl a nehodlám už nikoho jiného hledat. Veškeré zákroky provedla skvěle, vždy jsem byl spokojený a nadto je velmi milá. A to taky vždycky. Prostě klobouk dolů a díky za ni.