Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 9/699, Liberec
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pani zubarky a mohu jen chvalit.Je velice pecliva,prijemna,vse mi predem vysvetlila.Prekonala sem tim strach ze zubarskeho kresla. ZDENKA G.

A
Ověřeny pacient

Co o téhle paní říct? Velmi sadistická!! Nedá injekci nic, vše za "živa" .. NEDOPORUČUJI!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je to,co tu popisuje drtivá většina pacientů - trpělivá,klidná,ohromně příjemná a profesionálně dokonalá.Její ordinace je vybavena nejmodernější technikou,takže poskytuje kromě laboratorních prací úplně všechno sama.Byl jsem s ní vždycky naprosto spokojen a i její instrumentářka je velmi příjemná žena.Nikdy bych ji neměnil za jiného zubaře !

K

Chodím k paní zubařce už od střední školy a teď k ní chodí i moje dítě. Vše je vždy bez problémů a nářků a k paní zubařce se i těší. Jak už bylo řečeno, je trpělivá, vše vysvětlí, vždy je příjemná a profesně výborná. Tuto zubařku mohu vřele doporučit.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná a velmi profesionální. Nikdy jsem se já, ani ostatní členové rodiny, nesetkali s tím, že by měla špatnou náladu nebo byla jakkoliv nepříjemná. Naopak! Vše vysvětlí, skvěle, ohleduplně a šetrně ošetří, je velmi milá k dětem. Mít paní doktorku jako zubařku odmalička, v životě bych ze stomatologů neměla strach. Měla jsem 3 dentisty, ale paní doktorka Francová je jednoznačně nejlepší. Paní doktorko, děkuji!

Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá a trpělivá. Z orto důvodů jsem u ní podstoupil extrakci čtyř zdravých zubů, vždycky to bylo bez problémů, všechno mi předem vysvětlila a skvěle provedla. Po letech strachu ze zubařů se konečně nemusím bát :-)

Ověřeny pacient

Dobrý den,nevíte jestli paní zubařka provádí analgosedaci? děkuji moc za odpověď

skvělá

ochotná,profesně výborná,

Ověřeny pacient

Jsem u paní Dr. Francové někdy od roku 1998 a i když jsem se z Lbc odstěhoval, stále tam za ní dojíždím, protože jsem nikdy lepší zubařku/zubaře neměl a nehodlám už nikoho jiného hledat. Veškeré zákroky provedla skvěle, vždy jsem byl spokojený a nadto je velmi milá. A to taky vždycky. Prostě klobouk dolů a díky za ni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti