MUDr. Milena Chocenská

Zubař Více

Benešov nad Ploučnicí 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Krátká 96, Benešov nad Ploučnicí

Neumí udělat plombu tak, aby během pár dní nevypadla. Mé matce léčila váček pod zubem tím stylem, že jí navrtala zub a řekla, ať si ho vycucává a po dalším týdnu ho stejně vytrhla. Když mému příteli "zpravovala" zub, musel o dva dny později jít na pohotovost kvůli strašné bolesti tohoto zubu. Já osobně u ní byla naposledy asi před deseti lety a od té doby nikdy. Tehdy mi trhala asi deset minut zub.

Hodnotím hlavně velmi ohleduplný a vstřícný postoj k pacientovi. Umí pacientovi i naslouchat a snaží se o co nejméně bolestivé řešení,celkově se v této ordinaci cítím jako pacient o kterého se někdo opravdu zajímá. J.Zár.

nejsem spokojena. Od ti doby co jsem k ni chodila. Tak se bojim zubařu

Jsem velice spokojený rychlá práce,a kvalitní odpbrník na svém místě.Kulhavý Miroslav

Pani dkotorka nema při trhaní zubu nebo korenu sílu. Nejsem sni spokojena. A nedava pacinetovy po vecim zakroku prasky na bolest. Kdyz zmizi lokalni umrtveni.

Velmi příjemná, vstřícná. Za to , žo to občas bolí ona nemůže. S jejím přístupem a péčí jsme oba s manželem spokojeni.

S paní zubařkou jsem spokojená.Ale když mi čistí zubní kámen,to je děs.Ale za to ona nemůže.

Vynikající zubařka! Člověk na svém místě. Po povinných prohlídkách u jedné paní "doktorky" jsem měl strah ze zubařů a bohužel ne jenom já. V tuhle chvíli se k zubaři těším. Což bych nikdy nečekal!!!