MUDr. Milena Afrámová

Zubař Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Nerudova 586, Kralupy nad Vltavou

Jak už zde bylo několikrát zmíněno - arogantnost "paní doktorky" nezná mezí. To samé platí o hrubosti a neloajálnosti. Můžete být klidně objednání na 10 ráno, ale stejně Vás dřív než ve 12 odpoledne nevezme a klidně před Vámi vezme někoho, kdo je objednaný na 11, tudíž později než vy, s vysvětlením, že je starší - důchodce. Mluvím nejen za sebe, ale i za své příbuzné a známé, které od ní také odešli.

Velice arogantni a neprijemna doktorka.Zaskakovala za svoji dceru a vyjela po mne ze jsem v karte mela napsano ze jsem na posledni chvili odvolala navstevu. Ani se mně nezeptala ,jestli nechci injekci proti bolesti a bez ni mně začala vrtat zub.Po celou dobu co mi spravovala zub tak byla nepříjemná a hrubá Po zakroku sem po ni vyjela a od jeji dcery jsem kvuli teto prisere odesla.Hlavne ze clovek u nich pri kazde navsteve ceka hodinu a pul a kdyz se pacient jednou omluvi tak ho umuci.Tuhle radobi doktorku nikomu nedoporucuju!!!!

Velice nedoporučuji,nejenom,že u této lékařky platíte i za amalgámovou plombu,protože(prý)byla větší,než měla být,ale odvádí velice nekvalitní práci,za jejíž opravy si nechá opět náležitě zaplatit.Tato praxe,bohužel,platí především u pacientů starých,kteří se nedokáží dostatečně bránit.A pokud k tomu přidám její nálady,vzteklost a arogantní jednání,tak se vážně nedivím,že je jedinou zubařkou v Kralupech,která běžně přijímá nové pacienty.Tak běžně,jak od ní ti stávající utíkají!

nemohu doporučit, ani jedna nemá lidský přístup k lidem. |Jste objednaní na 10 hod a jdete na řadu třeba až po 12 hodině a to musíte mít štěstí. Paní doktorka neléčí, ale strašně ráda trhá zuby.. nesnaží se zachranovat.
Kamarádce nechala dren v puse a ta má problémy do ted.Dceři nechala rok otevřený zub!!!!

K paní doktorce jsem se zaregistrovala i se synem proto, že naše původní paní doktorka byla velmi drahá. Každá plomba stála hodně peněz, tak jsem chtěla zubaře, který pracuje za levnější peníze. To se potvrdilo už při první návštěvě, kdy si paní doktorka nic neúčtovala za odstanění zubního kamane u mě. Ale, co následovalo po té, co usedl můj 5ti letý syn na křeslo, nepřeju nikomu. Bál se sednout, začal plakat, chtěla jsem si ho vzít na klín a paní doktorka mu neuskutečně nepříjemně oznámila, že neexistuje, že je již velký kluk. Nakonec si malý sedl. Kaz nebyl vyvrtán, protože prý dítě se chovalo strašně a bylo by to ještě horší. Máme přijít až to začne bolet. Již hledáme novou paní zubařku. Syn pláče jen slyší, že máme jít k zubařce.

Dnes jsem byla u paní doktorky Mileny Afrámové, protože jsem měla o víkendu šílené bolesti zubu. Jsem zaregistrovaná a pravidelně chodím k její dceři Camelii Afrámové, ale ta bohužel v pondělí nemá ordinační hodiny. Paní doktorka Milena Afrámová mě nejen vzala ihned ráno pro bolest, ale velmi hezky se ke mě chovala. Vysvětlovala mi, co se se zubem děje a jak se bude léčit. Musím říci, že jsem se vždycky zubařů všeobecně bála, paní doktorka Camelia Afrámová mne ze strachu vyléčila a jení maminka Milena Afrámová je úpně to samé. Nerozumím příspěvkům výše o aroganci atd.. S tímto já jsem se v žádném případě nesetkala. Děkuji paní doktorce Mileně Afrámové, zub již teď po několika hodinách po zákroku vůbec nebolí.

Byla jsem u paní nebo slečny dcery poprvé,docela mě děsí co se zde píše.Zatím si nemohu stěžovat.Paní doktorka našla mi 3 kazy a dala mi vybrat jakou blombu chci,vše vysvětlila i mi říkala co právě v puse dělá.V čekárně jsem čekala 30 min.v Kralupech se těžko někdo lepší najde,velmi špatné zkušenosti s paní doktorkou Bartošovou(nepoznala rozpůlený zub tak mi vyvrtala zub vedle)Paní doktorka Guregová nepoznala u dcery zánět dásní to zjistili až v Motole,takže dceři vytahala nervy ze dvou předních zdravých zubů,dál její blomby jsou nekvalitní

S paní doktorkou jsem velice spokojená , chodíme tam celá rodiny, vždy měla příjemný přístup a neplatíme nic , jen za bílé blomby. Nešla bych nikam jinam.

Ačkoliv jsem byl objednaný na určitou hodinu, čekal jsem hodinu a půl, než-li
na mě přišla řada. Toto zde bývá pravidlem. Paní doktorka není ochotná cokoliv
řádně vysvětlit, upozornit, ukázat, varovat, uklidnit.... nekomunikuje. Byl
jsem zde naposledy a již mám nového stomatologa ve Slaném.

Super stomatolog