Odborný lékař internista
Tovární 41, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nová ordinační doba do konce roku 2019 Po 13-17.00 Út 9-12.00 Ćt 9-12.00

Umístění: Odborný lékař internista Jiný

Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Děkuji p. doktorovi za jeho služby, vždy mi pomohl a umí jednat s lidmi. Ještě jednou děkuji za profesionální přesto osobní přístup.

Pan doktor Zapletal je výborný doktor. V mém případě nikdy nic nezanedbal a i NA BĚŽNÁ VYŠETŘENÍ MNE POSÍLAL aniž bych ho k tomu nutila nebo o ně prosila. Krevní tlak? ten mi měří pokaždé!

Doktor je sice velice vlídný a vstřícný, ale nezaregistrovala jsem u něj ani stopy jakékoliv iniciativy udělat byť i něco docela obvyklého, jako změření krevního tlaku, nebo na odeslání odborné vyšetření které je vám stále doporučováno třeba při dosažení určitého věku. Jeho telefonické zjišťování desítky hodnot z laboratorního vyšetření po opomenutí osobního vyzvednutí při pravidelné cestě kolem laboratoře ve mně rovněž vyvolává obavy, zda takto není možný vznik omylu. Tak říkajíc, abych si odborné věci pohlídala snad sama.
Obrazně jako bych měla napovídat automechanikovi co by se na voze mělo zkontrolovat.

s panem Dr.jsem vždy spokojena,je milý a vstřícný.

Pan Dr. Zapletal je velice dobrý. Je lidský, přístupný a nikdy mi neodmítl informace, když jsem jej o nějaké požádala. Je důsledný a tím si jej velice vážím. Je to pravý profesionál.

Vždy mám pocit, že můj problém vyslechne a dobře poradí. Návštěvu nikdy podvědomě "neodkládám". Radost přijít. Vyhovuje mi i tichý, přesto zřetelný, uklidňující hlas.

při každé návštěvě sem se setkala s příjemným vystupováním