Klinika infekčních, parazitálních a tropických nemocí, Nemocnice Na Bulovce
Budínova 2, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Klinika infekčních, parazitálních a tropických nemocí, Nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan doktor mi skvěle pomohl, když jsem potřeboval poradit s očkováním před cestou do Vietnamu. Nebyl jsem si zcela jistý, co je nutné a co není, stejně tak jsem nevěděl, kdy jsem byl očkovaný proti tetanu a dalším chorobám. Odebral mi proto krev, abychom zjistili protilátky, díky čemuž jsem zjistil, že právě očkování proti tetanu je už téměř vyprchané, tudíž jsem dostal potřebné dávky.
Pan doktor Trojánek je muž na svém místě.

Pan doktor je velice milý a ochotný, jeho přístup k pacientům je velmi profesionální a na vysoké úrovni. Pacienta dokáže podpořit i po stránce psychické, takže pacient má k němu větší důvěru. Osobně mi moc pomohl, nemoc na kterou na jiných pracovištích nepřišli, odhalil během jedné návštěvy. Jsem mu moc vděčná a jako lékaře ho mohu jen doporučit.

Pan doktor, je podle mne opravdový lékař se zájmem o pacienta. Rozhodně mne potěšila i taková maličkost, že se mnou nekomunikoval, jako většina, z pozamonitoru, ale vedl otevřenou diskusi. Dále a toho si cením ještě více, jsem byl potěšen, že se na příznaky dívá z větší perspektivy. Tj. Přišel jsem s jednou nemocí, ale ve výsledcích krve byla nesouvisející nepatrná odchylka u jiného parametru. Nedostal jsem doporučení "jezte toto a ono se to nějak srovná", jak je běžné, ale ihned začal přemýšlet o příčinách odchylky a to podle mne většině lékařů chybí.

K panu doktorovi jsme se dostali z chirurgické ambulance s naší 3letou dcerou. Byl velmi milý ( narozdíl od zdravotníků na ambulanci ), usměvavý a to i přesto, že bylo dost pozdě večer. Uklidnil nás, podal veškeré informace, které měl, s úsměvem a věčným optimismem se s námi i rozloučil. A my mu tímto děkujeme.