Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 4630/59, Jihlava
Nemocnice Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pana primáře považuji za člověka,který nemá absolutně zvládnutou psychologii.Když jsem byla s mou starší dcerou hospitalizovaná,přistup pana primáře byl zarážející. Bavil se se mnou přes zeď-doslova! Když jsem se chtěla zeptat,co vlastně dceři je,pan doktor se mi nepodíval ani do očí a říkal si něco pro sebe čemuž jsem nerozuměla a úplně jsem ztratila zájem se ho na cokoli ptát.Takových doktorů je ale bohužel v jihlavské nemocnici mnoho.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Strávila jsem v minulém roce se svou tehdy tříměsíční dcerou,která se narodila velmi předčasně,zhruba týden na jeho oddělení a pan primář mě vyléčil z toho,že nikdy již nevezmu svou dceru do Jihlavy.Dceru postihla infekce,vysoké horečky a tak a paní Libánská nám s naprostým klidem sdělila,že nám dcerka možná zemře.To ovšem nebylo vše,na oddělení si nás nikdo nevšiml a konečně po probdělé noci,kdy jsem čekala jaký závěr mi řekne pan primář,tak jediné co ho zajímalo bylo zda-li ošetřující lékaři mé dceři jsou již prošedivělí či ne-byla jsem v naprosté šoku.Za celou dobu nezjistili přesnou diagnozu.Ale daleko horší byla Libánská,naprosto arogantní typ člověka hrajícího si na boha s velice mizernými lékařskými schopnostmi.Ale za toto oddělení zodpovídá pan primář.Zvažovali jsme zpočátku,že podáme stížnost,ale nakonec jsme to neudělali s tím,že jsme byli hlavně rádi,že to dcerka v Jihlavě přežila.Mám s čím srovnávat,strávila jsem dlouhou dobu v Česk.Bud.,Jindřich.Hradci a Pelhřimově,jednání i pěče na mimořádně dobré úrovni.U mě pan Svojsík a jeho styl řízení oddělení a přístupu k lidem velké minus.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Tento pán si myslí, že se dá léčit arogancí ... na místo, kde takto funguje, nepatří!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

My máme velmi dobré zkušenosti s panem primářem, je vstřícný, vysvětlí problematiku. Jeho přístup k dětem se mi velmi líbí. Nedělá z dětí hlupáky, jedná s nimi jako chlap s chlapem. Za mě super a doporučuji

K
Ověřeny pacient

Horší jednání a chování jsem u doktora v životě nezažil. Měli jsme tu čest zatím dvakrát, poprvé hned v porodnici a podruhé v nemocnici na dětském oddělení. Ostatní lékaři a lékařky na dětském oddělení byli výborní, ale dokud tam bude Svojsík, tak se mu budeme snažit vyhnout velkým obloukem.
Nejsem oprávněný hodnotit Svojsíkovy odborné schopnosti, i když špína na pokoji taky o něčem svědčí, ale lékař (a primář dětského oddělení obzvláště) musí mít také určité lidské kvality. Těch Svojsík nemá ani špetku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti