Všeobecné lékařství
Komenského 5/I, Soběslav

Umístění: Všeobecné lékařství

V neděli večer jsem navštívila soběslavskou pohotovost. Jsem v prvním trimestru těhotenství, mám leidenskou mutaci a rozjížděl se mi zánět žil. Jelikož tohle nemám poprvé, vím, že ne vždy to je jen zánět. Pan doktor se mi na místě od samého začátku vysmíval. Na postižené místo se z dálky podíval a okamžitě mě začal urážet. Že prý není pán bůh a do žil mi nevidí. Když jsem odvětila, že já nejsem lékař, abych věděla, kdy mám zůstat doma a kdy už jet k lékaři, když průběh je vždycky stejný, odvětil, že se se mnou o tom nebude bavit, protože já bych to stejně nepochopila.
Asi deset minut na mě mluvil, jako bych přišla se záděrou a jeho jedinými argumenty bylo, že jsem těhotná, takže stejně nic nesmim a on není gynekolog. Mám si tedy dojet do ČB na gynekologickou pohotovost. S nohou!!! Když se tam nedostanu, tak prý to holt musím vydržet, že to je jenom zánět a injekce mi psát nebude, protože on tomu nerozumí a že mám mutaci mi nevěří. Napsal mi recept na mast, kterou jsem v tu chvíli stejně nikde nemohla vyzvednout a poslal mě domu.
Krom toho, že mě svým chováním tak vykolejil, až jsem se za dveřmi rozbrečela, bolest se stále stupňovala. Vydala jsem se tedy na pohotovost do čb. Než jsem dojela, už jsem se nemohla skoro postavit. Okamžitě mě přijali a po vyšetření odeslali na utz žil. Tohle přesně mohl udělat i "pan doktor" a nedělat ze mě nemyslícího hypochondra. Výsledek byl takový, že za hodinu než jsem se dostala ze Soběslavi do ČB se mi v noze utvořila sraženina, která měla 36 cm!!!!

Kdybych tohoto rádoby doktora poslechla a zůstala doma, mohlo se stát něco mnohem horšího.

Panu Němejcovi bych tedy doporučila projít si zásady slušného chování, vrátit diplom a odejít v klidu do důchodu.

Přistěhovali jsme se z Tábora a hledali praktického lékaře blíže k bydlišti. Bohužel jsme udělali zásadní chybu a zaregistrovali se v této ordinaci! Pan doktor je velice arogantní - bez špetky slušného chování. Měl by si uvědomit, že pracuje s lidmi, kteří jsou jeho klienty a nesou jeho ordinaci i jemu peníze...Pokud ho tato práce nebaví a nechce ji vykonávat, ať tedy svou praxi ukončí...ono se spoustě lidí uleví. Jedinou léčbu, kterou vám pan doktor předepíše je totiž vážně jen Paralen nebo Ibalgin...a ten si snad v dnešní době umí vzít každý - ale bohužel tyto léky neléčí vše.Jsme jeho chováním velice zklamaní a udivuje nás, že takovéto lékařské praxe jsou ještě v dnešní době v provozu. Je to vážně ostuda všech lékařů!!!!!!

Pana doktora jsem byla nucena navštívit kvůli dovolené mé lékařky. Byl po dobu dovolené její zástupce. Jsem v 8. týdnu těhotenství a nelepšící se bolest v krku a nateklé uzliny mě z opatrnosti donutily vydat se k lékaři. Panu doktorovi jsem popsala svůj stav a upozornila ho na těhotenství. Prohlédl mi krk, uzliny neprohmatal, plíce si neposlechl a rovnou mi řekl, že stejně žádné prášky brát nesmím. Řekla jsem mu, že chci hlavně vědět, zda nemám angínu či zda je to chřipka. Angínu vyloučil a zopakoval, že stejně nic brát nesmím. Pak se zamyslel, zda by Tantum Verde nebylo vhodné, načež se podíval do nějaké knihy a řekl, že raději ani to ne. Nejvíc mě naštvalo to, že mě ani neupozornil na nebezpečí teploty nad 38°C pro plod, nedoporučil vlažný čaj s medem či studené zábaly v případě horečky místo Paralenu. Když k tomu přičtu lehkou aroganci a nezájem, nemohu jinak než tohoto lékaře nedoporučit!

Nevím s čím jsou pacienti nespokojeni. Já navštěvuji pana doktora již více než 4 roky a nemám připomínek. Dceři, která je zde také registrována poskytl ošetření dokonce v jejím bydlišti, i když to nebyla jeho povinnost.

K panu "doktorovi" chodím, protože si v Soběslavi prakticky nemůžete vybírat. Buď je obsazeno, nebo je to na stejné úrovni jako on... S ničím neporadí. Léčil mi vyrážka (ani mě neposlal na kožní). Když nemizela, tak jsem tam za 14 dni šla znova a on mi řekl, že to musím léčit dlouho a nebo zkusit kožní, ale pak se zasmál a řekl, že tam stejně je dlouhá čekací doba :-D Nakonec mě kožní vzala a bylo to uplně něco jiného, než na co mě léčil...
On je v té ordinaci jen od toho, aby psal recepty a dával neschopenky, to mu jde...

Vsichni by si meli uvedomit, zda mu nekrivdime. Vemte to tak ze mu do ordinace chodi mnoho simulantu a on se snazi je jen odfiltrovat a tudiz mozna nektere vase choroby resi paralenem ci ibalginem. Zatim se mi nestalo, ze by mne pan doktor odbyl, pokud mi neco bylo. Snazil jsem se ho jednou i premluvit k neschopence, ale stal si za svym a neustoupil. Zkratka dle meho nazoru poctivy doktor.

Do této ordinace vstoupit? Tak to jen na vlastní nebezpečí. Pan doktor by se měl vrátit do školy a učit se nejen odborným znalostem, ale také slušnému chování. Neochotnej, namyšlenej, odměřenej, arogantní. Také mne zaujalo, jakým způsobem si tato ordinace schání kladná hodnocení, protože jinak by byly totálně v mínusu. Tak třeba je zajímavé, že paní Roziaková Anna, Nováková Blažena, Tadanka Petr píšou hodnocení cca ve 23hod večer z jednoho počítače. (asi nemají svůj vlastní). A druhý den píše Klára Donutilová rovněž ze stejného počítače. To je ale divný. Tak ať už to psala sestra nebo pan doktor sám, tak by také měli používat mozek. Věřím, že si už dají pozor a vždy napíší z jiného počítače. Protože se kladných hodnocení jinak nedočkají.

je prostě OK - nemám výhrady

Absolutně nedoporučuji. Chodila k něnu moje mamka, zážitky hrozný!!!!!
On možná dokáže být doktorem, ale jen pro svý známý, kamarády a pro lidi, kteří
mají nějaké postavení. Ale obyčejný člověk ho nezajímá. Pro ty má univerzální léčbu
Paralen a Ibuprofen. To si totiž člověk může koupit sám.

Výborný doktor.