Pražská 528, Mělník
Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.)

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Úraz kolene

Už nikdy víc! Utržený meniskus diagnostikoval jako nemocnou čéšku ze sportu, na kterou pomůže jen injekce, ačkoli ve zprávě z pohotovosti bylo jasně napsáno podezření na meniskus. Po dvou měsících bolestí jiný ortoped okamžitě diagnostikoval správně a nařídil operaci. Raději jděte k jinému lékaři, tenhle by to měl zabalit. O jeho chování k pacientům radši ani nemluvit.

Chodím k tomuto lékaři již 20 let a vždy jsem byl spokojen. Jsem ve věku pana doktora a nikdy se ke mě nechoval nadřazeně nebo neuctivě, naopak vždy mne vyslechl a pomohl.

Při službě na mělnické pohotovosti naprosto arogantní jednání, doslova ho obtěžovalo, že musí prohlédnout člověka s bolestmi při úrazovém stavu. A to nemluvím o tom, že pacienta dokáže začít pomlouvat už když vychází ze dveří. Jako specialistu bych ho rozhodně nevyhledával. Na pohotovosti si člověk bohužel nevybere. Jedna velká ostuda zdravotnictví a naprostá neúcta k pacientovi.