Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.)
Pražská 528, Mělník

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

U pana doktora jsem byla na vyšetření.
Vše probíhalo v klidu a pan doktor mi hodně pomohl.
Byla jsem velice spokojena s jeho odborným přístupem.
Mohu doporučit !

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

U pana doktora jsem byla poprvé na vyšetření.
Konzultace s panem doktorem byla velice příjemná.
Vše mi bylo vysvětleno a byla naplánovaná další kontrola která byla po obstřiku který mi p doktor udělal. Léčba mi velice pomohla.
Tohoto pana doktora mohu doporučit má lidský přístup a je to odborník na svém místě.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

U pana doktora jsem byla několikrát na odborném vyšetření a následné operace.
Přístup velice vstřícný a milý. Pan doktor mi vše vysvětlil tak abych mu rozuměla. Vlastní operace dopadla s výborným výsledkem. Následná rehabilitace byla na velmi dobré úrovni.. Mohu jenom doporučit

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

Skvělý přístup a snaha pomoci s mým problémem. Není co vytknout a péče po operaci byla nadstandartní. Velmi oceňuji lidský přístup a kvalitní lékařskou péči.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

Doktor na mě křičel, protože jsem anglicky mluvící!. Šel jsem tam kvůli kontrole pro své dítě! dítě bylo připraveno na vyšetření a začalo křičet Potřebuji překladatele! vezměte si svého překladatele! řekl, že anglicky mluvím jen česky, jeho angličtina je perfektní!. Křičel, kde je kartička zdravotní pojišťovny a je známo, že novorozenec je hrazen vládou a stačí zadat jeho rodné číslo do systému!. Udělal zkoušku a řekl, že příště nepřijď bez překladatele!. Žiji v zemi již velmi dlouho a nikdy jsem neměl problém s lékaři v žádné nemocnici nebo na klinice, kterou jsem navštívil! Tohle byl hrozný zážitek! Nikdy znovu!.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

U pana doktora jsem byla již několikrát. Velmi vstřícně a rychle mi pomohl od bolestí. i operace proběhla v pořádku bez komplikaci.
Mohu jedině doporučit. tohoto lékaře.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

U pana doktora jsem byla již několikrát, byl velice ochotný a příjemný.
Od bolestí mi pomohl a s velice vstřícným přístupem, vysvětlil a doporučil další léčbu. Je to lékař na svém místě. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

Pan doktor mi byl doporučen. Byla jsem velice spokojena. Je to odborník na svém místě. Velmi mi pomohl.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

Pan doktor i vrchní sestra byli velice vstřícní, děkuji za rychlé odstranění bolesti a milý přístup.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Mělník (Mělnická zdravotní, a.s.) Jiný

Pan doktor na mě působí neodborně. Nejvíce mi ale vadila péče...šup, šup, ať už jsme venku a problém raději hned předat jinam. Žádné vysvětlení, odpověď na otázku mou? Nevím, nevím.... Odešla jsem s rozporuplným pocitem a nejistotou. Toto už opravdu ne.