Smetanova 833, Lysá nad Labem
Soukromá zubní ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Dnes jsem byla na návštěvě u p.dr kde nejsem v registraci z bolesti zubů kdy jsem bohužel zatím bez svého lékaře. Ná pohotovosti mě odmitli vPraze dle lékaře já si měla do díry v zubů utvořit kuličky z vaty a díru ucpat. Tento p.dr pan Doležal me ochotně ošetřil a při problému mohu přijít. Sestřička hodná milá nestěžuji si naopak. Děkuji vám moc pane doktore za ošetření a pomoc . Když bych měla možnost tak bych k mu chodila i nadále. Moc děkuji Paní z Milovic

jedním slovem lajdáctví, všechno špatně, nemají RTG, v dnešní době nezbytná pomůcka každého stomatologa. veškeré spravované zuby jsou v dezolátním stavu, zanícené kanálky, mezizubní kazy, záněty. atd atd.. při poslední prohlídce mě odbyli s tím že to mám dobrý, ale nemám, záměrně přehlíží kazy které jsou i pouhým okem doma před zrcadlem evidentní, nečistí kanálky, a i přes to na prohlídce před pár týdny tvrdil máte to v pořádku. nová paní doktorka se nestačila divit.. nyní mám před sebou dlouhou etapu chození ke stomatologovi aby bylo vše zas v pořádku, nehledě na to že to bude stát spousty peněz. k tomuto lékaři jsem šel v domění že je to opravdový odborník a že mi pomůže, pravda je taková že není, je to šarlatán, odbyl mě, neporadil, veškerá odvedená práce na mojích zubech je špatně. Došla mi už trpělivost, vyhledal jsem jiného lékaře.. jednoznačně nedoporučuji.

Jedním slovem -hrůza! Sama jsem k němu ,jako důvěřivý laik, chodila a připadalo mi vše skvělé, pan doktor byl vždy milý a hodný....Později jsem sama začala pracovat jako sestra u zubního lékaře a zjistila jsem ,že vše je úplně jinak.... Parodie na stomatologii...

Pana doktora určitě doporučit nemohu. Spokojený s ním může být snad jen pacient, který nemá problémy a jednou za rok si k němu zajde na kontrolu. Chodila jsem k němu asi 3 roky a dokud nepřišly problémy, byla jsem taky spokojená. Dokázala bych omluvit i to, když jsem jednou dorazila asi o 2 minuty později, než jsem byla objednaná a pan doktor mě nechal půl hodiny čekat (byl zatím doma, jiné pacienty tam neměl a sestřička věděla, že tam čekám). Ale když jsem k němu nedávno přišla s dírou v zubu, na kterou jsem i upozornila, jelikož mě ten zub pobolíval, pan doktor však místo toho pouze opravil kaz na jiném zubu, díru mi nechal a doporučil mi objednat se na jindy. Domluvila jsem si tedy konzultaci u jiné zubařky a ta se nestačila divit. Několik zubů je v hrozném stavu, zanícené kanálky, kazy apod. (zjištěno z rentgenu), ale hlavně ten zub, ve kterém byla díra, si vyžádal akutní čištění kanálků (doktorka nemohla pochopit, proč mi to hned neošetřil). Nejsem sice odborník, ale tohle mi přijde velice neprofesionální, takže nedoporučuji.

Jsem spokojeny ze službami zubaře . Bezbolestný zákroky které mužu za tři roky co k němu chodim potvrdit.

Důrazně nedoporučuji. Šla jsem sem pouze v z toho důvodu, že v celém našem městě, kde normálně funguje 5 zubních ordinací, byla v provozu jen jedna - MUDr. Doležal. Jsou totiž zrovna jarní prázdniny. Dcera (7 let) měla po předcházejícím zákroku u svého lékaře oteklou celou polovinu obličeje, skoro neviděla. Otok nastal během jedné noci. Pan doktor se na problém podíval, řekl, že s tím nelze nic dělat, když je to v zánětu, napsal antibiotika a poslal nás domu s tím, že kdyby byl nějaký problém, ať se ozveme. Dceru to velmi bolelo na dotek. Když jí už hnis začal vytékat z dásně nad bolavým zubem, rozhodli jsme se jet do Motola, kde jí zub vytrhli s tím, že už jsme tam měli být dříve. Ještě v ordinaci MUDr. Doležala jsem se ptala, zda s ní mám jet rovnou do nemocnice, a bylo mi řečeno, že jen při potížích. Ale tohle už přece byly obrovské potíže! Velmi mě mrzí, že jsem tuto ordinaci vůbec navštívila a neřešila to ihned nemocnicí, jen jsem zbytečně protahovala dceřinu bolest.

Pane Medicinmane, mě by jste navšívit místo stomatologii - psychiatrii, kde by vám vypustili vzduch pod plombami a možná ještě někde jinde...

Dobrý den, u pana doktora jsem v evidenci již několik let a absolvoval jsem u něj asi 5 zákroků, které nakonec musely být vždy řešeny a dodatečně doléčeny na zubní pohotovosti či u jiného zubního lékaře. Důvodem je jeho lajdáctví, záměrně zapomíná zubní kazy, nečistí kanálky, pod plombami zůstává zapomenut vzduch, záněty. To prosím cituji sdělení jiného lékaře, kterého jsem musel vyhledat po aplikaci plomby před 3 měsíc p.Doležalem. Původně jsem se chtěl ošetřit u pana Doležala, ale asi jsem mněl štěstí, protože ačkoliv byl pátek 11.12 2009 a jeho ordinace je od 7:30 do 12:00 tak v 10:00 ještě nebyl přítomen a od sestry jsem se dozvěděl, že pan doktor se objeví ,až v 11:30. Takže se stalo, že jeho lajdáctví bylo odhaleno jiným stomatologem. Takže tímto jsem skončil u něj v evidenci a jdu jinam.

Já jsem poznala hromadu zubařů a mohu jen říci, že mudr Doležal a jeho milá sestřička jsou zatím jistě ti nejlepší, jak v přístupu k pacientovi, tak i v ošetření...

Vážená paní Dobromilo K.,obvykle to nedělám,ale na Váš komentář musím reagovat.Nechápu,co nazýváte nenávistným hodnocením, když napíšu osobní zkušenost s panem doktorem?Zkrátka mi zničil zuby,nevím jediný důvod, proč bych to nemohla napsat, od toho tento web existuje,kdyby sem všichni psali jen kladné hodnocení, bude úplně k ničemu a mohou ho zrušit.ěKdyby mi například někdo pokládal podlahu v obýváku a po nějaké době mi popraskala,apodobně,nebudu ho za to chválit,ale půjdu to reklamovat,vy byste to asi udělala taky.Profese je to jako každá jiná, je tady pro lidi, když s ním mám špatnou zkušenost,tak to řeknu, nebudu falešně lézt někomu do zadku jen proto,že to je pan doktor.toto je moje zkušenost s ním,já ji předkládám,ale nikomu nevnucuji.Vy máte zkušenost dobrou,já Vám jí neberu,to je Váš názor a určitě byx mě nenapadlo Vás napadat za to,jak můžete doktora chválit, když zrovna já s ním mám zkušenost opačnou....to by bylo poněkud trapné. a k těm Vašim kartám, které nelžou - nejsem ani důchodkyně, ani z blízkého okolí nebo snad příbuzenstva (píšete,že znám jeho poměry-no když má ordinaci ve vlastním domě a schází do ní ze schodů tak každému je jasné že bydlí v tomto domě v patře a nemusí na to být z příbuzenstva),nenávist vůči svému okolí nemám ani za mák, jsem oblíbená a můj život je harmonický...Takže Vás zdravím a Vaše karty taky a přeji více tolerance.kováčová