Adresa

Nádražní 325, Strakonice
Ord.praktického lékaře + akupunktura

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

E
Ověřeny pacient

Dobrý den, s tímto lékařem jsem byla velmi spokojená,bohužel jen do té doby než změnil sestru. Sestra u pana doktora je nesmírně arogantní a vychování nemá zhola žádné. Při mém objednání ve 30.týdnu těhotenství si spletla datum a přeobjednávala mě s tím, že mohu přijít kdykoli během dne, at zaklepu, že mě vezme přednostně. Výsledek byl, že mi řekla at počkam ve frontě 20 nemocných lidí i když jsem potřebovala jen prodloužit neschopenku a po mé výtce, že jako těhotna mezi tolika nemocnými byt nemůžu mi odpověděla, at si počkam třeba venku...Vzhledem k tomu, že dojíždím, jsem nakonec čekala 3 hodiny před ordinací a po té mi vytrhla neschopenku, z ruky a vrátila mi jí ukončenou, aniž by mě k panu doktorovi vubec pustila a beze slova mi zabouchla dveře před nosem. Výsledek je, že jsem chytla virozu, neschopnost mi ukončila sestra aniž by mě viděl lékař a tak jsem se rozhodla přejít jinam. O lékaři svědčí i výběr sestry a lékař, ke kterému vás sestra ani nepustí není k ničemu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Nechci psát na tohoto lékaře negativ, neboť splést se může každý lékař. 2x jsem jej navštívila při problémech se srdcem. Místo léků na nervy jsem potřebovala léky na srdce. Z těch arytmií jsem se málem zbláznila. Věřila jsem také nakonec tomu, že je to z nervů a vygradovalo to ve 30 týdnu těhotenství, kdy mi museli v Rakousku zastavit srdce. Potřebovala jsem pouze poslat na kardiologii a nechat vyšetřit. Byla mi doporučena ablace srdce. Ohrozilo to mého syna. Že to mám z nervů jsem tvrdila i lékařům v Rakousku. Na základě vyšetření mi bylo řečeno, že to z nervů není a co mi je.


S
Ověřeny pacient

Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-)


P

Pan doktor je velice příjemný a milý pán.Mé dceři pomohl vyléčit bradavici po drastickém a neúčinném zákroku z kožní ambulance..Má výborné výsledky s homeopatií,která nenásilným způsobem dokáže tento problém řešit..
Bohužel k analýze pacienta je třeba více času,aby byl zvolen správný preparát..,každý musí být posuzován jako jedinec ze všech stran.To možná vysvětluje,proč je stále tak plná čekárna. Pan doktor léčí nejen z pohledu na pacienta,ale zároveň z pohledu na celého člověka.Tím pádem vyšetření trvá déle... Přeji mu hodně úspěchů a přála bych si,aby se homeopatii mohl více věnovat i přesto,že je tak časově náročná...


F
Ověřeny pacient

Jsem u p. MuDr. Bazgiera 25 let a jsem s jeho přístupem naprosto spokojen. Souhlasím s názorem, že mě občas vyléčí už plná čekárna :), ale jinak bez výhrad. Beru ho jako rodinného lékaře.


Panu doktorovi jsem s příchodem do jeho ordinace vložila důvěru. Jsem z lékaře zklamaná a dlouho mě trvalo po odchodu od MUDr. Bazgiera Milana, aby jsem zase mohla důvěřovat lékaři, ke kterému jsem přešla. Jsem teď ráda, že jsem tak udělala. Pan doktor je náladový, arogantní, chamtivý a postrádá slušného chování! Nechápu jak lékař může křičet na pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Někdo zde píše, že o kvalitě tohoto lékaře hovoří stále plná čekárna. Bohužel plná čekárna není známkou kvality doktora, ale pouze neschopností zorganizovat si ordinační hodiny a objednávání pacientů.
U tohoto lékaře jsem byl i s manželkou asi 7 let. Za celou dobu nic moc přístup. Žena k němu přišla s horečkou a kašlem v těhotenství. Poslal ji domů, že je zdravá a že v těhotenství jí stejně nemůže dát žádné léky (což je nesmysl, ověřeno u jiných lékařů).
Já osobně jsem se v rozmezí dvou měsíců dvakrát objednal na konkrétní hodinu, abych nemusel čekat v čekárně plné kašlajících důchodců. V obou případech jsem v čekárně přesto strávil 3/4 hodiny aniž bych viděl lékaře a poté jsem odešel. Došla trpělivost a odchod k jinému lékaři byl dílem okamžiku...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Doporučuji, výborný lékař, skvělý přístup k lidem.


své práci rozumí


J

Jeden z nejlepších lékařů které znám.Profesionální a velmi dobrý přístup k pacientům


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti