Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Byl jsem na návštěvě a chtěl jsem si nechat dát injekci, kterou jsem měl sebou. Paní doktorka chtěla udělat napřed prohlídku, tu jsem odmítnul s tím, že mám správu sebou. Byl jsem vykázán - bez prohlídky nebude injekce aplikována! Zajel jsem si do nemocnice v Litoměřicích. Sestra mi s úsměvem řekla že správu nepotřebuje. Bez problému jsem po chvilce jel zpět.
hodnocení = NEOCHOTA, AROGANCE, NEPROFESIONÁLNÍ CHOVÁNÍ. Nejhorší co jsem kdy poznal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsme moc spokojení, i máma, a naše děti taky. Známe ji uš letá, dycky pomohla, takže nechápu,co má nepřátel. Ale tady v B. je to samá zavist a sprostota. Takže - nejleší. Vařecha


Tak jsem si to všechno přečet a nevěřím svejm vočím. Co to tam v těch Bohušicích máte za LÚZU pani doktorko. Myslej si snad, že to je nějaký štěsti se s nima zavobírat a jaký blosti kecaj! Dyk voni lezou do ordinace a chtěj si hned dyktovat - antibyjotika a neschopenku a "když už jdu do tý mlíkárny vokolo tak mi napyšte ten penycilín pro mámu , nějak ji škrábe v krku". Já bych je řezal a řezal a hnal bych je až do Terezína do Malý pevnosti a zavřyt!
Ta verbež jezedácká,mlíkárárenská a konzervárenská - nemejou se, z huby smrděj ,ale keců a rozumů! Eště lezou z blbostma v noci na pohotovost, gdo je tam na vás zvědavej, vy deb... ! V noci se spí a ne vychca... hledat bez fronty a bez čekání vyléčení na pohotovosti. Takže vydršte dokorko, pač BLBOST ta je věčná a nekonečná jako vesmír, ale u vesmíru jsem trochu na pochybách . Albert Ajnštajn.


Chodím k paní doktorce 13 let a nikdy se ke mě nechovala špatně. Vždy pomohla, poradila.
Nemohu si stěžovat, spíše chválím za přístup, vše na rovinu, žádný "med kolem huby".
Sestřička také bez problémů.

Pacientka Lenka z Bohušovic


S

Nemůžu si na paní doktorku stěžovat, ano, náladová je, ale stačí si k ní najít cestičku. Nechodim k ní dlouho, pět let, ale problém jsem s ní nikdy neměla a myslím, že když pacient pomoc opravdu potřebuje, dostane ji! Jsem s ní nadmíru spokojená.


M
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s předchozím hodnocením, dost člověka zarazí při návštěvě v ordinaci její odpověd na zdravotní problém který mě trápí "a co já s tím?". Její jednání je opravdu snad podle toho jak se který den vyspí, víc nemá k tomu cenu psát vše tu je již v předešlých záporných hodnoceních napsáno. A kladného mě nic nenapadá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Paní doktorka léči podle své nálady.Někdy mi přijde,že jí pacient těžce otravuje.Paralen mi taky pořád psala a když už nevěděla jak se mě zbavit řekla" tak si to pořádně rozmysli budu tě posílat a tahat povšech čertech!!!"To je doktorka?No rychle jsem utekla jinam.Mého otce léčila na sindrom bílého pláště.Byl pro ni obtížný hmyz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den,souhlasím stím,co tu bylo řečeno.Diagnóza typu: TO JSEM MĚLA TAKY!!!! převršuje drzost její diagnózy,takže s každou chorobou,kdo tam jde se dozví,že tuto nemoc sdílela MUDR. také!!!! Myslím,že léky,které předepisuje si člověk může koupit v lékárně také.(Paralen nebo EFERALGAN)myslím,že stímto názorem se shodneme skoro všichni.Tímto zdravím MUDR. alias tlakařka neboli hrobařka:-)
s Pozdravem nespokojená pacientka..:-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Dobrý den. Právě jsem si přečetla všechna hodnocení na paní doktorku a opravdu nevěřím vlastním očím. Navštěvuji ji již 10 let a opravdu si nemohu na nic stěžovat. Naopak mi paní doktorka vždy vyjde vstříc, její léčba je adekvátní. Mám dvě malé děti a když je opravdu třeba, je možné se s ní dohodnout na návštěvě v ordinaci. Opravdu jsem spokojená. Mimochodem: kdo nemá jednou za čas horší náladu nebo není unavený??? A fakt je jeden: jestli vám paní doktorka nevyhovuje, najděte si jinou a nezabírejte místo ostatním spokojeným pacientům... Paní doktorce přeji všechno nej do roku 2009.


L

Nevím,jestli náhodou nechodím k jiné paní doktorce...Já jsem se svou paní doktorkou spokojená a to moc...Dojíždím za ní z vesnice vzdálené 15 kilometrů..Vždy je pečlivá,léčba je také kompetentní,je upovídaná,příjemná..alespoň,co se naší rodiny týče...Nikdy mi nepředepsala Paralen...Asi je to věc názoru...zatím bych neměnila...A doporučuji ji...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti