Rehabilitační ordinace
Kurská 2, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

Velmi milý a profesionální přístup. Paní doktorka nám vše logicky vysvětlila, ukázala a dala doporučení na různé cviky a možná následná vyšetření. Byli jsme velice spokojeni a doporučujeme její ordinaci.

Naprosto otřesný a neprofesionální přístup. Kromě toho,že mi paní doktorka nepomohla, tak se mi vlastně celou dobu vysmívala. Když mi nakonec doporučila dělat symetrické sporty, tak jsem ji vyjmenovala tucet sportů, co dělám a jediná její reakce byla, že to asi neumím. S diagnózou "šikmé vajíčko" jsem s nesnesitelnou bolestí zad odešla a už nikdy se neplánuji vrátit.

Vždy se snaží pomoci a případně si vyžádat další odborná vyšetření

Ja take patrim k tem, kterym pani doktorka nesedla. O nejakem extra pratelskem pristupu bych v nasem pripade zrovna nemluvila. Byla jsem u ni s 10mesicni dcerou. Pani doktorka moc neposlouchala/nevnimala co jsem ji rikala. Zpetne mi prislo, ze si udelala hned svuj nazor podle nejviditelnejsiho problemu, pouze chtela abych dceru pritahla do sedu a aby si klekla, treba polohu na brichu nijak nehodnotila. Dite, ktere jeste nelezlo, tudiz nemelo zpevnene svaly drzici trup, vyzadovala nosit a vozit v kocare v kleku. Na muj protest, ze mala v kocare nechce jezdit, mi navrhla, ze ji mam slibit koupi zmrzliny kdyz bude v kocare sedet. Kdyz pominu to, ze tak malemu diteti zmrzlinu nedavam, tak ji nejsem schopna ani vysvetlit, ze ma neco ted udelat a pak pozdeji neco dostane. Take mne dostalo, kdyz mi do lekarske zpravy napsala, ze mam male koupit sandalky, ktere plazici se dite opravdu na nic nepotrebuje, nemluve o tom, ze jedny doma mame, jen pro ne neni zadne vyuziti. K rehabilitacni sestre nas objednala az za 14 dni, coz by pro nas znamenalo dalsich 2 tydny prodlevy. Jako nejvetsi minus bych videla to, ze mi nevysvetlila hlavni pricinu, ktera zpusobila zpozdeni vyvoje dcery (kdyz srovnam lekarske zpravy, tak ani neurcila zcela presne diagnozu). Jeste me zarazilo, ze se behem navstevy alespon 3x ptala na muj vek, az jsem mela dojem, jestli nejsem nesvepravna matka.
Byla jsem z navstevy u pani doktorky dost rozcarovana. Uprednostnuji rovnoceny pristup lekare k pacientovi, jsem rada, kdyz mi lekar vysvetli co se deje a co s tim delat. Mozna jen pani doktorka nemela svuj den, ale radeji jsme zmenily rehabilitacniho lekare a presly k pani doktorce Fialove, se kterou jsem si dobre rozumnela a k rehabilitacni sestre jsme sly hned za 2dny.

PS: mozna nekomu pomuze, ze pani doktorka nesnasi noseni v satku

k paní doktorce jsem chodila jako dítě, v dospělosti a teď i s malým dítětem.
Před těmi cca 15ti lety jsxem z ní měla trochu strach - byla drsnější v chování, možná také tím, že nebrala pacienta-mladistvého, jako sobě rovného. Ale fyzioterapeutky byly už tehdy moc milé.
Nyní, když jsem se k ní "vrátila" s dítětem, mě mile překvapila poměrně příjemným, i když někdy trochu svérázným, přístupem jednak ke mě jako k doprovodu pacienta, ale hlavně k malému dítěti. Chovala se velmi profesionálně, hezky na něj mluvila, snažila se vyšetřit tak, aby to dítěti bylo co nejméně nepříjemné, neplakalo. Při každé kontrole se opakoval stejný přístup, dítě vždy chválila a povzbuzovala.
Nejvíce musím ale pochválit opět fyzioterapeutky této ordinace. Nejdřív jsme chodili k paní Jarouškové - vždy milá, povídala si, usměvavá, k dítěti super vztah. Teď jsme přešli ke slečně Vlachové a ta je pravý poklad - s milejším o ochotnějším člověkem jsem se ve zdravotnictví nesetkala.
Takže závěrem moc chválím celou ordinaci a přeji co nejvíce spokojených pacientů.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti.

Maximální spokojenost už několik let. A netýká se to jen pí doktorky, ale také sester, které tam jsou: kompetentní, ochotné, usměvavé.

S přístupem lékařky pí Milady Barborkové a způsobem léčby personálem v této ordinaci
jsem byl velmi spokojen a vřele doporučuji. F. Petráček

Pani doktorce Barborkové chybí dar podbízení,ale odborně je nejlepší rehab.doktor se kterým jsem přišla do styku.Protože ji znám ted´už leta vím,že pod drsnou slupkou ukrývá
laskavé srdce,obětavost a porozumění.

Dana -jsem velmi spokojená, bždy se snaží pomoci a neboodešle na další vyšetření

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je možno někde sehnat Vaši brožuru Rehabilitace dětí v pojetí tradiční medicíny? Marně sháním....Děkuji,

Kniha je rozprodána, mám jednu jedinou.Snad je tu možnost ji okopírovat. Barborková

MUDr. Milada Barborková