Máchova 1480, Mladá Boleslav

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

3D rentgen /CBCT/ • Od 1 400 Kč

Od 5 000 Kč

Od 900 Kč

Od 1 800 Kč

Ordinace praktického zubního lékařství

Jsem zubní lékař, vystudoval jsem Státní medicínskou universitu v Minsku.
Specializuji se na endodoncii /ošetření kořenových kanálků/, proteti...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Zubní onemocnění

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace praktického zubního lékařství estetická stomatologie

Vynikajúci stomatolog se skvělým přístupem k pacientovi. Všechno podrobně vysvětlí. Chodím tam ráda.

Umístění: Zubní ordinace výměna amalgánových plomb za fotokompozitové a estrakce jedné stoličky

Mirek Krafta
pan doktor Karalevich je po všech stránkách profesionál s nadstandartním přístupem k pacientům.
Byl jsem u p.doktora zatím čtyřikrát a pokaždé maximálně spokojen.
Sestřička je milá, ochotná a zdatně mu sekunduje.
Zdravím a přeji hezké vánoční svátky
Mirek Krafta

Mikalai Karalevich

děkujeme Vám za přání, jsme rádi že jste spokojený s naší péčí.
Přejeme krásné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí v novém roce.
Zdraví pan doktor a sestřička z Odolené Vody.

Umístění: Zubní ordinace Prevence,zubní kaz,extrakce

Opravdu nejlepší zubní lékař,kterého mohu jen doporučit.Pan doktor je velmi milý,ochotný a umí to i s malými dětmi.Zákroky provádí bezbolestně a je citlivý k pacientům.Kéž by bylo více takových lékařů.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktoru Karalevichovi za jeho perfektní práci. Po bývalém zubaři mi pan doktor předělává několik zubů. Zatím mám opraveny bezbolestně 2 plomby a zuby vypadají tak perfektně, že ani není vidět, že v nich je plomba. Teď mám připravený implantát zubu a opět vše bezbolestně a perfektně. Vždy jsem chodila k zubaři s hrůzou, ale teď co chodím k panu doktoru Karalevichovi je situace naprosto jiná a jsem moc ráda, že jsem se u pana doktora mohla zaregistrovat. Pan doktor je šikovný, milý, vše srozumitelně a v klidu vysvětlí. A co je důležité, tak má vždy dobrou náladu a pacienta v klidu vyslechne, to se tak často nevidí. Ošetření zubů provádí pod anestezií, takže necítíte bolest. Má moderně vybavenou krásnou ordinaci včetně 3d rentgenu. Velmi milá a hodná je i sestřička, takže kdo se bojí zubaře, tak tady to neplatí, v této ordinaci je příjemná atmosféra a strach vás přejde. Jsem opravdu moc spokojená a pana doktora s klidným svědomím mohu všem doporučit a jen chválit. Pan doktor Karalevich a sestřička paní Syrová si to za svou práci opravdu zaslouží.
Anaysb

Moc zdravím pana doktora a sestřičku.Chodíme se synem k panu zubaři je moc hodný velice příjemný a hlavně velice šikovný i sestřička je velice příjemná. Je to nejlepší pan zubař ke kterému jsem kdy chodila. Vytrhl mi zub a vůbec jsem nic necítila bezva žádná bolest. Moc mu za vše děkuji.

Tvrdá Jarmila a syn Adam

Chodíme k panu doktorovi s přítelem a jsme oba moc spokojení.Sestřička je taky hrozně hodná a ochotná. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a to včetně trhání zubů. Pana doktora vřele doporučujeme všem, co mají ze zubaře strach a chceme mu touto cestou moc poděkovat :)

Byla jsem u pana doktora poprvé byl moc milý velice příjemný i sestřička byla velice příjemná. Byla jsem velice spokojená.

Dobrý den, musím se podělit o úžasný přístup a ochotu. Dnes rano jsem přišla do ordinace s tim ze nemam vlastně už zubaře a trpěla jsem 2 dny v bolestech pan doktor me pozval do ordinace a už jen ten přístup a chování, takových to doktoru by mělo byt opravdu více opravdu smekám. Pan doktor je velice ochotný což se my dlouho nestalo. Strašně sem se bála a když sem od pana doktora odcházela tak naprosto spokojena a odhodlána se nebát. Pan doktor je na správném místě všem jen mohu doporučit.

Mikalai Karalevich

Dobrý den. Děkuji za pochvalu.Měla jste "štěstí",nedostavil se pacient a já se Vám mohl věnovat.

Byl sem u pana doktora jednou ale spokojen,, žádný strach z křesla a zákrok byl bezbolestný. Nelze srovnávat z jinými zubaři které sem měl. Je to něco jiného jít k zubaři bez stresu a obavy..

Mikalai Karalevich

Děkuji za pochvalu a doufám,že další zákroky budete hodnotit stejně dobře.
Minulý zákrok jste zvládnul na jedničku .

Skvely proklientsky pristup a konecne vyhovujici oteviraci doba. Od doby co jsem se stala klientkou pana doktora, se nebojim zubarskeho kresla:) diky za vse!

Mikalai Karalevich

Děkuji za pochvalu, také rád ošetřuji příjemné lidi.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,koukal jsem ze mate novou provozovnu v Mlade Boleslavi.A koukal jsem ze nemate smlouvy s pojistovnama.Da se rici kolik stoji treba odstraneni kazu,a vse kolem jednoho zakroku?Dekuji za odpoved.

Dobrý den, cena ošetření kazu je kolem 1850Kč.
S pozdravem

Mikalai Karalevich

Dobrý den pane doktotre,prijimate v soucasnosti jeste i na Odolene vode ?
Dekuji moc za odpoved,preju hezky den.

Dobrý den.
Z kapacitních důvodu nové pacienty do OV nepřijímáme.
S pozdravem