Ordinace praktického lékaře
Boleslavská 880, Kosmonosy

Paní doktorka Bursová je úžasná, milá, empatická, vstřícná. Je to opravdový profesionál.Je mi ctí chodit do této ordinace, kde jsou dva opravdové doktoři. Děkuji paní doktorce i panu doktorovi, že mohu tuto ordinaci navštěvovat.

Odborník na správném místě, k pacientům velmi vstřícný, pečlivý a slušný ve vystupování. Je ochotný pomoci bez ohledu na svůj volný čas. Jednoduše řečeno SPRAVNY LEKAR.

pan doktor je kapacita ve svém oboru, vstřícný a obětavý přístup k pacientům i mimo pracovní dobu, sestřičky ochotné běhají sec jim síly stačí ale jsou také jenom lidi a nemůžou být na více místech najednou, všichni si zaslouží jednu velkou pochvalu, před 2 lety mi zachránili život a jsem jim moc vděčná PANE DOKTORE, SESTŘIČKY moc děkuji za vaši práci a péči o nás pacienty
a my pacienti by jsme si měli uvědomit že né každý kdo jde do ordinace před námi předbíhá protože pospíchá třeba je po závažné operaci a nesmí chytit žádnou nemoc jinak by ho to mohlo ohrozit na životě tak jako se to stalo mě proto je u každého lékaře napsáno POŘADÍ PACIENTŮ URČUJE LÉKAŘ
ještě jednou moc děkuji všem v ordinaci za skvělý přístup a profesionalitu Šárka

Pan doktor Záruba je prostě profík na svém místě. Jsem velice spokojená s přístupem, celkovým jednáním a léčením mé osoby. Jeho medikace je profesionální.
Velice chválím novou sestřičku. Má velmi milé vystupování a odběry krve na velmi vysoké úrovni.

vaše věrná pacientka Jana

Velice milý, vstřícný, ochotný, no prostě zlatý je náš pan doktor, nemluvě o jeho odbornosti, která je špičková, neznám kvalitnějšího praktického lékaře. Totéž platí i o sestřičce Ivetce, která je velmi milá a obětavá. Děkujeme Vám za Vaší péči, máme Vás rádi.

Vždy jsem odcházel spokojen z této ordinace.S takovou službou jsem se v celém životě nesetkal.Hodnotím velice kladně.

Pak doktor MUDr. Michal Záruba je vynikají lékař a odborník, totéž můžu říct o sestřičce paní Ivetě Kapounové.

Roku 2011 jsem z urgentních důvodů, nic netušíc o jakýchkoliv změnách, byla nucena jít k lékaři, kde mě čekala 2 velmi nemilá překvapení.

Velmi nepříjemná, od pohledu protivná, vřískající hlasem a nestále se ušklíbající nad pacienty, sestra Koťátková. Pravděpodobně si sestra Koťátková myslí, že ji nikdo nevidí, ale to se hodně mýlí. Kdyby ty pohrdavé grimasy házela jen na mě a lidi, které znám, dejme tomu, ale ona tohle dělá nad každým pacientem. Zřejmě se ve své domýšlivosti domnívá, že je něco lepšího. Podle toho, co jsem měla tu čest vidět a hlavně slyšet v ordinaci 3x se ptá sestry a 3x se ptá doktora na naprosto samozřejmé a jasné věci tak, že i laikovi, který není lékařsky či sestersky vzdělán je jasné, že to není člověk na svém místě. Nejen, že nic neumí, ale ten její přístup k práci, ale hlavně k pacientům je otřesný. Prospělo by jí, kdyby šla na linku do Škodovky, aby si dokázala vážit práce, kterou vykonává.

Zastupující lékař MUDr. Žákovský, to je taky kapitola sama pro sebe. To, že má nevzhledný účes, dlouhé a mastné vlasy, což sice nepůsobí zrovna dobře, dejme tomu, to se dá ještě přežít. Pokud má někdo ospalky na očích a je to lékař, pacient pochybuje, je-li vůbec vnímán. Když mu pacient řekne, co ho trápí, tak to neřeší, ale posílat lidi na alergologii kvůli pitomostem to ano. Znevažovat práci dětských lékařů, proč má pacient ve zdravotní dokumentaci to a ono, to ano. Dětský lékař není o nic méně fundovaný jako lékař pro dospělé - praktický lékař. Dětský lékař, stejně jako, kterýkoliv jiný, píše údaje do zdravotní karty s rozmyslem a ne pro své pobavení, a proto, aby pacientovi řádně zkomplikoval život, což by si pan "doktor" měl uvědomit.

Bohužel tito 2 noví členové nepůsobí na pacienty zrovna důvěryhodně a někteří proto chodí k lékaři jen, když musí, popř. tam jdou, když je tam pan doktor Záruba. Hodnocení k MUDr. Žákovskému a sestře Koťákové VELMI SLABÝ, kdyby existovala možnost za 5 jako ve škole, dám ji.

Za mě osobně, já do ordinace nejdu, pokud tam nebude MUDr. Michal Záruba. Budu velmi ráda, když se mi bude věnovat sestra Iveta Kapounová. To jsou špičkový odborníci, který se nestydím říct nic a mám k nim naprostou důvěru. Hodnocení k panu doktorovi a sestřičce VELMI DOBRÝ.

K pacientům velmi příjemný a odborník na pravém místě

Je to ten nejlepší a nejpečlivější lékař včetně sestřiček. Klobouk dolu.

velmi vřelý přístup a ochota vyjít vstříc v medikaci, proto doporučuji i svým známým