Stomatologická praxe
Žižkova 327, Horažďovice

Umístění: Stomatologická praxe Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, celá rodina je s ním moc spokojená. Jsme rádi, že k panu doktorovi můžeme chodit.

S panem doktorem nemám žádné problémy.
Je fakt, že býval příjemnější, ale v dnešní době se není čemu divit, že je člověk trochu míň veselý a optimistický...jeho "náladovost" ale v žádném případě nesnižuje jeho šikovnost a neohrožuje péči o pacienta.
Chodíme k němu celá rodina (10 lidí) a i mnoho mých známých a nikdy jsem neslyšela špatné ohlasy.
Jediný problém, který vidím je dlouhá doba objednávek. A to, že pan doktor moc nevychází vstříct svým pacientům, konkrétně já studuji 400 km od domova a když mě pan doktor objedná na preventivku na termín, který já zrovna nemohu, není možné aby mě objednal třeba za měsíc (to by musela být opravdu velká vyjímka) ale objedná mě třeba až za 3 měsíce...je to ale těžké, když má tolik lidí, ale na jednoho člověka s poměrně zdravým chrupem by si snad těch ani ne 5 minut najít mohl....

Doktor Vurm je dobrý zubař na běžné výkony (odvrtat kaz, sundat zubní kámen) na složitější výkony, ale určitě raději jeďte k odborníkům na kliniku, protože na tohle již nestačí. Je to názor nejen můj, ale spousta mých známých.

Naprostá spokojenost!Chodím k panu doktorovi po celou dobu jeho působení v Horažďovicích,postupně k němu přešla celá rodina a všichni jsou spokojení.

Nevím, jestli je pan doktor nejlepší, já osobně nemám nač si stěžovat, vždy mě dobře ošetřil a myslím že i kvalitně, nikdy nebyl nepříjemný, jen mi vadí že odmítají objednávat hned při preventivní prohlídce na další preventivní prohlídku, byť objednání trvá půl roku, vždy řeknou že se máte objednat později. Takže dvakrát do roka preventivní prohlídku není možné stihnout.
Mrzí mě že k němu nemohu přihlásit i mé dvě malé děti, a komplikovaně shánět jiného zubaře.

K MUDr. Vurmovi chodím již 18 let. Na počátku byl doktor velmi příjemný a vstřícný, což se dnes již říci nedá. Bohužel pan doktor je velmi náladový, někdy skutečně až nepříjemný. Někdy působí dojmem, že jej práce nebaví a že jej pacienti "otravují". Po odborné stránce jej hodnotit nebudu, neboť jsem zatím neměl vážný problém. Právě z těchto důvodů v současné době hledám jiného zubaře, určitě budu raději dojíždět za lékařem, který dokáže skloubit odbornost i lidský přístup.

Výborný stomatolog

vše bez problémů, výborná domluva

Já jsem s panem stomatologem nadmíru spokojena. Zrovna zítra jdu :o) a s úsměvem. Bohužel má (jak je již psáno) několikrát přeplněný stav, tudíž k němu nemohou chodit mé děti.