Michal Procházka, gynekolog Prachatice

MUDr. Michal Procházka

Uložit

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Menšíkova 1155, Prachatice
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Chodím k němu již více než dvacet let,,jsem s ním i se sestřičkou velice,velice spokojená.Dojíždím až z Rábína,,je to daleko,ale stojí mi to zato.Velmi dobrý je slabé slovo,ale lepší nenabízíte.Děkuji za takového lékaře!!!!! Není to jen můj názor,,jezdí od nás více pacientek.


Ověřeny pacient

Jako lékař naprosto úžasný a schopný, jako člověk také moc fajn, sestra Irenka jakbysmet. Kéž by takových lidí bylo víc.


Ověřeny pacient

Výborný lékař,který své práci rozumí,vždy vše vysvětlí,poradí.Jsem spokojena,jak s ním,tak s jeho sestřičkou.Jsou dobře sehraní a vždy příjemní a milí.Více takových lidiček,bez kterých to opravdu nejde.Děkuji.


Ověřeny pacient

Dojíždím k panu doktorovi z Vimperka a v ničem nelituji, že jsem tak před šesti lety učinila. Dopomohl nám k prvnímu dítku, při návštěvách u p. doktora nejsem ve stresu, nebojím se na cokoliv optat(vše ochotně vysvětlí, poradí a pomůže) a při každé prohlídce vysvětlí vždy to, co se bude zrovna dít. Taktéž sestřička je milá a vstřícná. Navíc prostředí čekárny a ordinace je příjemné. Prostě vše tak, jak by dnes mělo být v každém lékařském zařízení.


Mám stejné pocity jako vy ostatní.Nemám s ním žádný problém,chodím k němu sice krátce od května 2010 od té doby co jsem zjistila,že s přítelem čekáme miminko,ale lepšího doktora jsem opravdu nikdy nepotkala...obzvlášť se mi líbí jeho přístup,všechno ukáže,vysvětlí a člověk má pocit,že je v bezpečí a hlavně čeho si vážím,že je oproti ostatním lékařům normální a vysvětluje to všechno česky a lidsky,opravdu jste skvělí tým jen tak dál...


Ověřeny pacient

Velmi milý doktor. Empatický. Vždy poradí a prohlídku porvádí velmi citlivě. Doporučuji.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 14 let a musím říci, že lepšího gynekologa neznám. Velmi příjemný, milý. Vše rád ochotně a srozumitelně vysvětlí. U vyšetření je příjemný, nemlčí a upozorní, že teď bude dělat to či ono. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím pomoci a poradit, tak byl velmi ochotný. V případě nějakých vážných problémů neváhal na zavolání přijet domů a pomoci. Škoda jen, že si ho nebudu moci přizvat k porodu to mne moc mrzí :-(


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už 17 let a je opravdu velice příjemný, vždy poradí, neměla jsem s ním nikdy žádný problém, vyslechne si všechny mé připomínky a také dá na pocity pacienta, což u každého doktora nevidíte. Mé hodnocení je opravdu velice objektivní, protože jsem po osmi operacích a tak jsou zkušenosti bohaté. Doporučuji. Jen škoda, že už neoperuje, ráda bych měla v našem státě standard kdy si můžete přizvat ke své operaci svého doktora na kterého jste zvyklá.


velmi dobry


Velmi dobrý doktor. Jsem s ním spokojená. Doporučuji! I sestřička je velmi hodná a příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti