Umístění: Poliklinika Sušice bolest zubu

V létě jsem musela navštívit pohotovost v Sušici, měla jsem štěstí, zrovna sloužil pan doktor Pokorný. Nejenom, že mě ošetřil zub, měla jsem pod zubem u můstku váček, tak vrtat můstek, čistit zub, a vzhledem k tomu, že jsem byla na chalupě, nabídl mě, že pokud nejedu domů, aby mě doošetřil můj zubař, tak se toho ujme sám.
Moc bych tímto chtěla poděkovat, jak pan doktor, tak sestra, jsou na svém místě, výborně se doplňují, i tak nepříjemný zákrok jsem zvládla v pohodě.

Pan doktor Pokorný je veliký odborník a velký profesionál, sice nejsem ze Sušice ani jeho pacientka, byla jsem na návštěvě v Sušici a zub hodně bolavý, tak jsem zkusila zaklepat na poliklinice v Sušici u pana doktora Pokorného, otevřela mi velice hezká a příjemná sestřička, když jsme vylíčila mou bolest, tak pan doktor ať jdu dál, že mě ošetří. Byla jsem jak v sedmém nebi, velice hodný, vstřícný a pečlivý pan doktor, vše mi podrobně vysvětlil co bude dělat, jak to vypadá a co s tím dál...s takovýmto přístupem u pana doktora zubaře jsem se ještě nikdy nesetkala....Kdybych to neměla z domova do Sušice 170km, tak bych dojížděla k panu doktoru s velkou radostí a to se zubařů moc bojím...Tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat panu doktotrovi a pani sestřičce za ochotu, za lidský přístup k pacientovi, za laskavost a za příjemný pocit co jsem si z ordinace odnesla, mimo jiné i bezbolestný zub...Děkuji mnohokráte pane doktore a sestřičko, jste úžasní a nejlepší :-) Hanka

Chci strašně moc poděkovat za lidský přístup opravdu člověk na svém místě ,velice šikovný a hlavně psycholog snad nám ze Sušice neuteče byla by to veliká škoda moc děkuji za to ,že jste Vlasáková Šmídová

Pan doktor ma zlate ruce! Diky nemu nemam bolesti.. Vse mi udelal bez bolestne a jsem rada ze jsem u nej. I kdyz neordinoval poskytl mi pomoc . Prisla jsem tam se zanetem a opravdu byl ochotny ... Diky ze jeste takovy zubari jsou... Panu doktoru by meli libat ruce ;)

Vynikající pan doktor! Profesionální i lidský přístup, dostatek času na každého pacienta, komunikace s pacientem.. V kostce zkrátka nejlepší zubní lékař, s jakým jsem kdy přišel do kontaktu.
V.S.

Nebotˇ má ošetřující lékařka momentálně neordinuje,požádala jsem pana doktora o prohlídku.Musím konstatovat,že je velice milý,citlivý a má jak se říká zlaté ručičky.Mrzí mě,že má bohužel plný stav,ráda bych k němu chodila na stálo.

Pan doktor mi pomohl od akutní bolesti. Byl velice příjemný a zákrok vysvětloval. Vše proběhlo bezbolestně a bez komplikací. Více takových stomatologů!

Nevím, zda-li je to právě tento lékař, z důvodu toho , že velmi krátce ordinuje v městě Mikulov. Jestli je řeč právě o tomto lékaři, mám k tomu pár vět . Za 20 roků, co jsem chodila ke své zubařce, mi neřekla tolik informací o stavu mého chrupu . Tvrdila, že mám výborné zuby, bez kazů. Právě tento lékař mi objasnil , jak to ve skutečnosti je. Velmi profesionální přístup, poctivost a zodpovědnost za zdravotní stav pacienta . Chtěla mu velmi poděkovat , za to je v České republice, existují tak skvělí lékaři, jako je právě on. Stomatolog , by měl být bezbolestný lékař a přesvědčila jsem se na vlastní kůži ( zuby ) , že tomu tak opravdu je . Ještě jednou velké poděkování jemu a přeji mu aby ho práce stále naplňovala jako doposud , aby svou práci dělal stále se stejným elánem a poctivostí jakou má . Takto by to mělo být a vypadat . Klobouk dolů.. S pozdravem Eva P.

Pan doktor je velice milý, ochotný, pečlivý, pacientovi vše vysvětlí, s ošetřením v ordinaci jsem byla vždy velmi spokojena.

Milý a profesionální přístup. Lékař je velice jemný, přátelský a usměvavý. Je příjemné vědět jak hezky a přitom efektivně se dá pracovat. Popravdě mohu říci,že péči tohoto stomatologa si dopřávám ráda a beze strachu.