U nemocnice 84, Příbram

F
Umístění: Poliklinika Ravak

Nejlepší doktor, jakého znám-lidský, přátelský, je velice slušný a ochotný a to vše násobí i milá sestřička. Radost do této ordinace chodit. "Straším" tam každé tři měsíce a vždy se těším a vím, že jsem v dobrých rukou.

Moc příjemný pan doktor, který má lidský přístup. Provází mě prvním těhotenstvím a vím, že se na něj mohu 100% spolehnout. A sestřička je také moc milá. Je radost chodit do jejich ordinace.

Pan doktor je velmi příjemný a svědomitý lékař. Je radost k němu chodit. Jsem jeho pacientkou více než pět let a neměnila bych.

Pan doktor Němec je velmi slušný ochotný citlivý svědomitý a lidský .Jsem moc spokojená i se setřičkou. Maruš

Mudr. Michal Němec - gynekolog, Příbram je velmi kvalitní, zodpovědný, pečlivý lékař, mající ke svým klientkám vždy profesionální, lidský a komplexní přístup. Jsem jeho pacientkou 17 let a má mou hlubokou úctu a poděkování. Přeji panu doktorovi mnoho zdraví, úspěchů v jeho profesi a řadu spokojených klientek.

Vynikající doktor

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, defakto mi v roce 2010 zachránil život.

Je to schopnej doktor a moc milej člověk.

Pan doktor Němec je velmi schopný lékař,chodím k němu už 15 let,díky němu mám dvě zdravé dcery. Všem ostatním ženám ho mohu jen doporučit,děkuji mu za jeho péči.

Je prostě nejlepší:-)