Lázeňská 225, Brandýs nad Orlicí
Sam.ord. PL - stomatologa

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa prevence zubního kazu

Velice hodný, pozorný. Vrtání od něho vůbec nebolí, vše vysvětlí, poradí. Jednoznačně doporučuji :-)

Pan zubař je eso, a zubní laboratoř v chocni, která pro něj zhotovuje korunky jsou tež supr. pan doktor mě vzal velice rychle, když jsem ztratila zubní korunku. (ztratila jsem ji v sobotu, ve středu už mě vzal, aby mi to ošetřil, za týden ve středu jsem už šla na otisky a den později jsem měla svou korunku už hotovou). oufám, že mi to vydrží co nejdéle, je s nim perfektní domluva, pro pacienta se naží udělat první poslední, a co je hlavní? nejde z něj strach. se svym zubem jsem si zažila už hodně dlouhé sezení u odborníku. mnozí z nich byli opravdu sadističti zlatokopove, díky kterým jsem si vytvořila fakt odpor k zubařum. Ale u tohoto pana doktora už chci zustat. teď k té zubní laboratoři. v praze mi vytvořili zubní korunku, která byla hnusná, nepoholná, struktura byla taková hrbolatá, doktor mi tvril, že to lépe udělat ani nešlo. Čekala jsem na tu korunku 2 měsíce, a byla jsem z onoho zubu opravdu zklamaná, doteď nevím co jsem doktorovi zaplatila, a fackuji se proč jsem mu to zaplatila.. teď mám kurunku, která vypadá krásně, je bělounká, příjemná, hladká jak zrcadlo. opravdu jsem nadšená.

Pan Krejčík je fakt velmi milý,hodný ale nevidí kazy a nevytrhne vám žádný zub.Posílá do Pardubic a to je na celý den jen kvůli jednomu zubu který jim tam nezabere ani 5 minut.Jinak je fakt hodný a vše na co se ho zeptáte rád vysvětlí.

Já taky k němu chodím přes dvacet let /jsme stejný ročník narození/ a jsem spokojená!
Jana

Známe se asi dvacet let a myslím, že je "dost dobrý!" Láďa

Reaguji na připomínku "pacient J". Díky panu doktorovi Krejčíkovi ,a před ním taky panu dentistu Taclovi, mám svoje zuby dodnes . / zablombovány a také udělané můstky mnoho let/ Bude mi skoro sedmdesát roků . Celý život si zuby poctivě čistím. Díky Pane Doktore! Díky!!!

Jo, jo. Je fakt slušnej a dobrej! Celá rodina k němu rádi chodíme a odnaučil nás i naše děti bát se zubaře. Bydleli jsme jinde a tam to tak dobrý nebylo. Jen ty dlouhé objednací doby ...

Je nejlepší a nejhodnější! A má moc krásné fotky v čekárně!!! Vždy se po roce těším, co tam bude mít nového! Moje dcera ho taky má moc ráda a nebojí se ho. Je na ni moc milý. Martina

Já k panu doktorovi chodím skoro dvacet let, a mám jen samé dobré zkušenosti. Co mne jenom mrzí, že má tak dlouhé objednací termíny./I když jsem slyšela, že v Chocni, jsou na tom někde ještě daleko hůře. A daleko více platí za každé ošetření./ Já jsem spokojená! J.V.

No osobně také nemám příliš dobrých zkušeností, před lety se mi zanítil zub, byl jsem nucen jít na ambulanci do UO a tam se pani zubařka divila, když jsem ji řekl, že chodím pravidelně k zubaři. Zub mi opravila a od té doby mám pokoj. Po několika letech se mi zanítil další zub a byla z toho několikaletá léčebná procedura s mnoha bolestivými zážitky. Ale abych jen nekritizoval, pan zubař je opravdu vstřícný a příjemný.