Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lázeňská 225, Brandýs nad Orlicí
Sam.ord. PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa prevence zubního kazu

Velice hodný, pozorný. Vrtání od něho vůbec nebolí, vše vysvětlí, poradí. Jednoznačně doporučuji :-)

Ověřeny pacient

Pan zubař je eso, a zubní laboratoř v chocni, která pro něj zhotovuje korunky jsou tež supr. pan doktor mě vzal velice rychle, když jsem ztratila zubní korunku. (ztratila jsem ji v sobotu, ve středu už mě vzal, aby mi to ošetřil, za týden ve středu jsem už šla na otisky a den později jsem měla svou korunku už hotovou). oufám, že mi to vydrží co nejdéle, je s nim perfektní domluva, pro pacienta se naží udělat první poslední, a co je hlavní? nejde z něj strach. se svym zubem jsem si zažila už hodně dlouhé sezení u odborníku. mnozí z nich byli opravdu sadističti zlatokopove, díky kterým jsem si vytvořila fakt odpor k zubařum. Ale u tohoto pana doktora už chci zustat. teď k té zubní laboratoři. v praze mi vytvořili zubní korunku, která byla hnusná, nepoholná, struktura byla taková hrbolatá, doktor mi tvril, že to lépe udělat ani nešlo. Čekala jsem na tu korunku 2 měsíce, a byla jsem z onoho zubu opravdu zklamaná, doteď nevím co jsem doktorovi zaplatila, a fackuji se proč jsem mu to zaplatila.. teď mám kurunku, která vypadá krásně, je bělounká, příjemná, hladká jak zrcadlo. opravdu jsem nadšená.

Z
Ověřeny pacient

Pan Krejčík je fakt velmi milý,hodný ale nevidí kazy a nevytrhne vám žádný zub.Posílá do Pardubic a to je na celý den jen kvůli jednomu zubu který jim tam nezabere ani 5 minut.Jinak je fakt hodný a vše na co se ho zeptáte rád vysvětlí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Já taky k němu chodím přes dvacet let /jsme stejný ročník narození/ a jsem spokojená!
Jana

L

Známe se asi dvacet let a myslím, že je "dost dobrý!" Láďa

P

Reaguji na připomínku "pacient J". Díky panu doktorovi Krejčíkovi ,a před ním taky panu dentistu Taclovi, mám svoje zuby dodnes . / zablombovány a také udělané můstky mnoho let/ Bude mi skoro sedmdesát roků . Celý život si zuby poctivě čistím. Díky Pane Doktore! Díky!!!

N

Jo, jo. Je fakt slušnej a dobrej! Celá rodina k němu rádi chodíme a odnaučil nás i naše děti bát se zubaře. Bydleli jsme jinde a tam to tak dobrý nebylo. Jen ty dlouhé objednací doby ...

M

Je nejlepší a nejhodnější! A má moc krásné fotky v čekárně!!! Vždy se po roce těším, co tam bude mít nového! Moje dcera ho taky má moc ráda a nebojí se ho. Je na ni moc milý. Martina

P

Já k panu doktorovi chodím skoro dvacet let, a mám jen samé dobré zkušenosti. Co mne jenom mrzí, že má tak dlouhé objednací termíny./I když jsem slyšela, že v Chocni, jsou na tom někde ještě daleko hůře. A daleko více platí za každé ošetření./ Já jsem spokojená! J.V.

P

No osobně také nemám příliš dobrých zkušeností, před lety se mi zanítil zub, byl jsem nucen jít na ambulanci do UO a tam se pani zubařka divila, když jsem ji řekl, že chodím pravidelně k zubaři. Zub mi opravila a od té doby mám pokoj. Po několika letech se mi zanítil další zub a byla z toho několikaletá léčebná procedura s mnoha bolestivými zážitky. Ale abych jen nekritizoval, pan zubař je opravdu vstřícný a příjemný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti