Sam. ord. PL pro dospělé
Nádraží 26, Čerčany

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Bohužel, do této ordinace se hned tak neobjednáte. Většinou telefon nikdo nebere a v lepším případě vám přijde SMS "zavolám později", v tom horším se již neozve. A druhý den se to opakuje. Pakliže máte štěstí a dovoláte se, tak jakási osoba, po zjištění vašich problémů, vám sdělí jaké léky si máte zakoupit a jak se máte léčit. Pokud trváte na objednání k lékaři je vám nabídnut dlouhý termín, abyste měli čas na předléčení, než p. doktora navštívíte prý abyste ho nenakazili. Byla jsem nucena najít si jiného praktického lékaře a po této osobě jsem žádala adresu na kterou mám doručit žádost o převedení mé zdravotní dokumentace,(neboť tato ordinace se přestěhovala) od této doby nikdo telefon nezvedá. Byla bych ráda, aby mi pan doktor poradil co mám dělat.

Pán doktor je vynikajúci,možem doporučiť.

náš pan doktor Michal Klenovec je opravdu skvělý. Léčí podle mých představ. A to tak, že dělá vše proto, abychom byli zdraví s jeho léky, co nejdříve a nemuseli ho vyhledávat pořád. Patří mu za to velký dík a úcta.
Zdraví Georgina-Irina

Michal je super...profesionál...nezanedbává ani starší lidi ani kolegy od železnice. Mám zkušenosti s lékaři ze všech koutů naší republiky a musím říci: Važme si ho, že ho máme tady...Zdraví Jiřina

Pan doktor je jeden z nejlepších praktických lékařů, jakého jsem kdy poznala. Ale nejenom lékař..Přeji mu jen to nejlepší.

Bohužel,pan doktor byl mým praktickým lékařem jen 5 let.Často si na něho vzpomenu a můj názor na něho,jako odborníka i jako člověka je totožný s předchozím příspěvkem.
Zdravím Vás pane doktore ze služby na Karlštejně,Černý Pavel

Vždy vstřícný,oblíbený,profesionální.
Jen díky té oblíbenosti - čekání je dlouhé.

MUDr Klenovec nikdy nebyl můj praktický lékař. Již několik let k němu chodím na periodické prohlídky pro železničáře. Na rozdíl od lékařů CPP v železniční nemocnici má přehled o pracovní náplni jednotlivých profesí a tak může lépe posuzovat schopnost pracovníka ve sporných případech. K vyšetření patří i rozsáhlá laboratoř, což je pro diagnostiku nás starších docela dobré. S pacienty jedná velice slušně a snaží se lidem pomoci.

Jediné co mu musím vyčíst je to, že si nechal "ukrást" sestřičku Radku :-)