Heydukova 463/1, Chomutov
DENTEX PLUS, s.r.o.

Souhlasím s tím, že je nejlepší. Je to jeden z mála lékařů který své práci rozumí a dělá ji dobře. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu. Přeji mu jen to nej...nej...nej...

Dříve jsem ho považovala za nejlepšího, a chodila jsem na pravidelné půlroční kontroly 14 let. Ale zřejmě už si pacientů neváží, protože jich má dost. Banality ho nezajímají, většinou za sebe pošle někoho jiného a řeší zajímavější případy. Dnes mě svým přístupem rozbrečel, nedal si vysvětlit, že trpím fobií z lékařů a že si na zákrok netroufám. Nemám tedy chodit vůbec, když se bojím. Už mu nevěřím. Buď nebudu chodit nikam, nebo zkusím najít jiného lékaře

je opravdu skvělý, nadmíru pečlivý, jen toho má moc, a čeká se opravdu dlouho.Ale neměnila bych!

Nejlepší lékař koho jsem kdy měl tu čest potkat, děkuji.

bezkonkurenčně nejlepší

Poslední rok u p. Kasla už to není úplně ono. Mám pocit, že při zákrocích spěchá a věnuje se spíše věcem, kterého zajímají, viz implantace aj. (to co je samozřejmě nejvíce výdělečné.). To, že chodím na kontroly a velice často zavítám k jeho kolegům, protože on tam není mě velice mrzí. Chodíme přeci za svými lékaři, že ? Nic méně po kontrolách si tamní lékaři vůbec nevšimli, že se mi dělají kapsy u dásní. Je to základní věc, které by si měl každý zubař všimnout. Na emaily, které jsem mu odeslal nikdo neodpovídá. Na recepci mají přístup podle toho jak se vyspí, častokrát jsou příjmné jak osina v za... ...Poslední návštěvu jsem byl objednán na 11hod. DVA MÉSÍCE dopředu. a dostal jsem se na řadu až v 1hodinu. Je to normální ?

Proto hledám nového lékaře.

velká spokojenost

Nejlepší lékař.

ale je dosti drahý

Lepšího doktora jsem nezažil, je opravdu výborný doporučuji.