tř. 1. máje 633, Horní Bříza
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejhorší zkušenost jakou jsem doposud se zubním lékařem absolvovala. Nespolehlivý, nedodržuje ordinační hodiny, nebere telefony. Zákrok byl bolestivý, nepříjemný. Nedoporučuji!

Umístění: Praktický zubní lékař Bolest zubu

Je skvělý zubař vzal mě i když nejsem jeho pacient bolel mi zub bolest az do hlavy a nemohl to už vydržet. Vzal mě hned a byl ke mě vážně moc milý.

Velmi dobrý zubař,vzal mě hned druhý den,ikdyž jsem u něj ještě nebyla registrovaná.Dal mi injekci,když jsem si o ni řekla,a vůbec nic jsem necítila.To,že toho moc nenamluví mi vůbec nevadí,hlavní je,že je šikula:-)Lejčková

Skvělý lékař, perfektní přístup, vřele doporučuji!

Velmi šikovný lékař.

Jednoznačně nejlepčačejší zubař v širokém okolí Plzně. Cenově dostupný, pečlivý a maximálně spolehlivý.
Souhlasím s Wlafíkem...vzal mě i mimo pracovní dobu (rozuměj o víkendu), ovšem obě ruce měl tenkrát zdravé :o)
Stučně, jinému zubaři bych se do rukou nesvěřila, věřím mu na 100 %.
Držím mu plce, a přeji mu aby ho práce pořád tak bavila.

Precizni, spolehlivý a poctivý zubař v širokem okoli Plzne. A souhlasim s Wlafikem, vzal mě, i když neměl otevřeno...ruce měl tenkrát obě zdravé :o)
Moc mu fandím a držím palce...

W

Je to ten nejlepší zubař široko daleko, vzal mě ikdyž neměl otevřeno, dokonce i když měl zlomenou ruku :)

Je nejlepším a nejpreciznějším doktorem, kterého jsem kdy potkala.