Zubní ordinace Líně
Líně, Plzeňská 87, Nýřany

Umístění: Zubní ordinace Líně Jiný

U pana doktora jsem byla na pohotovosti se zánětem zubu, když můj lékař měl dovolenou.Ujal se mi velmi ochotně, vše, co mi dělal, průběžně vysvětloval, snažil se mi ulevit od bolesti. Věnoval se mi opakovaně po 4 návštěvy, dokud mi potíže neustaly. Občané Líně mohou být rádi, že zrovna u nich mají takového lékaře .

Umístění: Zubní ordinace Líně Jiný

Za me nejlepsi zubar siroko daleko. Lidsky pristup, vse dopodrobna vysvetli a bile plomby jsou k nerozeznani od zdravych zubu. U pana Herbolta je videt, ze se snazi najit pricinu problemu a jeho peclivost je uctyhodna…

Umístění: Zubní ordinace Líně Pravidelná kontrola,opravy zubních kazů

Perfektní a precizní PAN zubař,chodí k němu i mé dcery,moje maminka a naprostá spokojenost nikdy bych neměnila...velice šikovný k dětem super přístup vše vysvětlí ukáže a vše se obejde bez jediné slzy a děti já i maminka vždy odcházíme naprosto spokojené...Tak špičkového zubaře široko daleko nenajdete

Naprosto vyhovující lidský přístup. Setkal jsem se s nim na zubní pohotovosti v Plzni a byl jsem mile překvapen. Komunikativní, opatrný a pečlivý i přesto, že je v pátek večer plná čekárna akutních případů. Naprostá spokojenost.

Maximální spokojenost s pečlivým a hlavně lidským přístupem pana doktora. Jsem ráda, že se mezi lékaři najde ještě někdo, kdo si uvědomuje, že pacienty může také něco bolet.

Pan doktor Herbolt je velmi pečlivý a šikovný. Bílé plomby na předních zubech jsou k nerozeznání od zdravých zubů, což je velký rozdíl od plomb, které mi zhotovila má bývalá zubní lékařka. Vždy jsem s jeho prací velmi spokojen a vřele všem doporučuji.